FK Dolní Kalná "B" - TJ Sokol Malé Svatoňovice    2  :  1  ( 0 : 0 )

branky: 62. Martin Zilvar, 70. Jirka Koss - 54. Tomáš Tyrner

rozhodčí: Marek Pilný - Karel Kužel, Jáchym Polák

ŽK: 2:0

diváků: 70

sestava: V.Dressler - V.Klůz, L.Dědek, O.Kohout, O.Tušiak- D.Dohnal, V.Bartoš, J.Koss, M.Ježek - D.Ježek, M.Lukeš

průběžně střídali: M.Tauchman, M.Zilvar, R.Jariček, M.Šoulavý

Prvomájové utkání bylo sehráno z důvodu rekonstrukce trávníku na hlavním hřišti na tréninkovém hřišti, terén byl sice velmi tvrdý, ale jinak v pohodě hratelný. První poločas byl zcela vyrovnaný, dvanáctým hráčem soupeře byl silný vítr, hosté měli jednu tutovku, tu ale vyřešil skvěle "golman" Vojta Dressler. Ve druhém poločase udeřili nejprve hosté, trestný kop z pětadvaceti metrů skončil sice pouze na břevně, následná dorážka hlavou již si ale do sítě cestu našla - 0:1. Domácí se ale nevzdávali a během osmi minut se jim podařilo utkání otočit. Nejprve si v 62. minutě naskočil na zadní tyči na dlouhý centr Jirky Kosse Martin Zilvar a zcela netradičně hlavou do protipohybu golmana přesnou hlavičkou k zadní tyči vyrovnal - 1:1. V 70. minutě kopal Jirka Koss trestný kop ze strany snad ze 40 metrů, míč s pomocí silného větru přeplachtil i hostujícího golmana a skončil k překvapení všech v síti - 2:1. Hosté se snažli o vyrovnání, v tom jim ale zabránil excelentním zákrokem Vojta Dressler, který skvěle vyrazil přízemní gólovou hlavičku mířící přesně k tyči. Domácí si v závěru utkání již vítězství vzít nenechali a slavili tři body, byť za předvedenou hru a počty šancí by utkání více slušela asi remíza. Utkání v pohodě odřídila trojice rozhodčích v čele s exligovým Markem Pilným.

Diskusní téma: Béčko porazilo na prvního máje Malé Svatoňovice