Ukončení podzimní části mládeže

Tomáš Navrátil ml. - admin 21.12.2014
Ukončení podzimní části sezóny mládeže ml. a st. žáků proběhlo, jako v loňském roce dvouhodinovou hrou ve florbale zpestřenou do formy turnaje tří družstev. Mládež byla rozdělena losováním do dvou družstev a třetím družstvem byli tatínkové. Toto družstvo bylo ve složení Dressler, Ježek P., Korda, Dyntar, Horák, Hubálovský a Tauchman. Tátové jasně přehráli obě družstva mládeže a to díky svým hubeným postavám, dobré kondici, rychlosti a pohybu na hřišti a zejména velké florbalové zkušenosti. Na druhém místě se umístilo B družstvo pod vedením kapitána Ondry Zapadla. Ondru nakonec koupilo za tabulku čokolády po třetím zápase družstvo vedené kapitánem Štěpánem Drinkou, které obsadilo krásné, medailové třetí místo.
Po ukončení turnaje se hromadně odjelo relaxovat do bazénu v Jičíně. Bylo to příjemné odpočinkové odpoledne. Ale již v neděli 4. 1. 2015 od 10.00 hod. začíná tvrdá příprava na jarní sezonu. Ml a st. žáci budou trénovat neděle od 10.00 hod. do 12.00 hod v hale v Nové Pace. Středa a pátek od 16. 30 hod. do 18.00 hod v sokolovně v Dolní Kalné.

Dále dovolte, abych Vám popřál mnoho štěstí v Novém roce a mnoho dárků pod stromeček.

Pavel Ježek

Přidat nový příspěvek