přípravné utkání

Tomáš Navrátil st. | 19.06.2019

Výběr KFS HK U14 - RMSK Cidlina U15 0 : 8 ( 0 : 3 )

branky: Staněk 2, Vojtko 2, Firbacher, Dvořáček, Telvák, Pospíšil
Rozhodčí: David Beránek - Dan Navrátil, Štěpán Drinka
diváků: 30

Výběr Královéhradeckého kraje U14 (ročník 2005), který je v Dolní Kalné na soustředění před letní olympiádou dětí a mládeže v Liberci, sehrál přípravné utkání s o rok starším týmem RMSK Cidlina Nový Bydžov. V utkání hraném na 2x40 minut byli novobydžovští zejména produktivnějším a méně chybujícím týmem a zaslouženě zvítězili. Na jejich straně byla i nejen fyzická, ale zejména rychlostní převaha.

Martin Štěpán, trenér KFS HK U14 :"V utkání jsme vyrobili až příliš individuálních chyb a soupeř nás trestal, zatím co my jsme nabídnuté příležitosti nevyužili. Musíme se poučit."

Martin Firbacher, trenér RMSK Cidlina Nový Bydžov :"Do krásného areálu v Dolní Kalné jsme přijeli v kombinované sestavě, ale na hřišti to příliš znát nebylo. Krajský výběr U 14 podal snaživý výkon, ale náš tým byl tentokráte značně produktivní. Byl to pravý opak mistrovských utkání, kdy jsme s koncovkou měli velké problémy. Našim hráčům patří poděkování za dnešní výkon i solidní sezónu a klukům z krajského výběru přeji, ať se jim na olympiádě daří."

Přidat nový příspěvek