4. kolo FKDK vs. AFK Hronov

03.01.2015 14:21

Zde můžete psát...

FK Dolní Kalná "A" - AFK Hronov 3:2 (1:1)

Branky
  • FKDK: 42. T. Jiřička, 65. V. Kodytek, 80. D. Ježek
  • AFK Hronov: 20. Kuru, 60. Šťavík
Soupisky
  • FKDK: Porkert-V.Kodytek, Tauchman, T.Navrátil ml., Dědek-J.Navrátl(46.O.Šimůnek), Najman, Hampl, J.Jiřička-D.Ježek(86.Běhounek), T.Jiřička(76.Dohnal)
  • AFK Hronov: Lindr, Tichý, Zíta(41.Rojšl), Ansorge, Puraš, Schreiber, Marx(81.Myšák), Kuru, Šťavík, Franců(49.Novák), Neusch
Žluté karty
  • AFK Hronov: 84. Neusch
Hodnovení zápasu
  • Tomáš Navrátil st.

Dnes jsme utrpěli vítězství, naše hra nebyla dobrá, soupeř se dvakrát dostal do vedení, dvakrát jsme museli dotahovat, nakonec se nám však díky nezměrné vůli a nasazení podařilo v zápase, ve kterém jsme rozhodně nebyli lepším týmem, vstřelit rozhodující branku a zvítězit. Oproti minulému zápasu s Trutnovským céčkem odcházel tentokrát náročný divák spokojen jen se třemi body. Ale i ty se počítají, avšak výkon mužstva byl před dvěmi derby, které nás v příštích čtrnácti dnech čekají, velkým varováním.

• Zdeněk Samko, trenér (hosté)

Domácí vyhráli zaslouženě, po bojovném výkonu si tři body zasloužili.

Rozhodčí: Styblík