Dění okolo klubu

24.11.2014 18:56

• Poděkování patří Všem, kdo se zúčastnili sobotní brigády. Ti co se nezúčastnili, platí 100 Kč, které budou splatné na případném ,,Posledním výkopu".
  • Zájezd na ligové utkání FK BAUMIT Jablonec nad Nisou vs. FC Viktoria Plzeň a to 30.11.2014, utkání začíná v 17,15 hod. Odjezd je od sokolovny v 15.00 hodin, sraz ve 14.45 hod. Zájezd je pořádán jako odměna za dosavadní výsledky mladším a starším žákům, přípravce, jejich vedení a rodičům. Zbylá volná místa budou doplněna dalšími členy FK. Lístky jsou pro všechny zdarma, jízdné platí pouze dospělí a to symbolické, 50 Kč.
  • Program na Vánoce je zatím pouze pro Starou gardu a to nohejbalový vánoční turnaj spojený s oslavou narozenin Leoše Vaňka. Termín je 27.12.2014 od 13.30 hod.
  • V případě zájmu aktivních hráčů uspořádáme také turnaj pro ně, případně fanoušky, ale je zapotřebí, aby se hoši dohodli na termínu s předstihem, s ohledem na rezervaci sálu v místní sokolovně. O Vánocích se tam koná více akcí (hon na Štěpána, florbalový turnaj, turnaj ve stolním tenise).

Přeji příjemný zbytek dne, Z.Tauchman

Diskusní téma: Dění okolo klubu

Fotbal to je hra.

Lubor Vaněk | 27.11.2014

Hodnocení hráčů celkem odpovídá , podobně to vidím také. Co se týká
trenéra, je bespodminečně nutné zapracovat na jeho fotbalové odbornosti,
nebo mě z jeho taktických tahů trefí.
Turnaj staré gardy se koná 29.12.2014 v pondělí , původní termín je zrušen.
Kamélie s koulema nemají volný termín ,a to, jak uznáte by nemělo tu správnou sportovní kvalitu.