Festival neproměněných šancí, aneb Dolní Kalná "B" : Lampertice 3:0 (2:0)

Branky: Sobotka, V. Kodytek, M. Ježek

Rozhodčí: F. Pilný

ŽK: 1:1

Diváků: 40

V posledním domácím utkání přivítala kalenská benfika oslabený tým Lampertic, který okupuje předposlední místo tabulky III. třídy Trutnovska.

Úvod utkání a vlastně i celý zápas patřil domácímu celku, který od první minuty jednoznačně určil, kdo bude diktovat tempo hry. Neuběhlo ani 10 minut prvního poločasu a v prní obrovské šanci se ocitl M.Lukeš, který však v tutovce zcela selhal a svoji šanci, kdy dorážel míč do odkryté svatyně, pohrdl. Nebyl však jediným, v dalších šancích se objevil Milan Ježek, který 2x stál tváří v tvář hostujícímu golmanovi, nýbrž svými šancemi rovněž pohrdl. Třetím do party byl Vít Kodytek, který byl sice hlavním strůjcem kalenských útočných nájezdů, ale i on ve svojí tutové šanci vyhořel. Čtvrtý do party (David Sobotka) už však nepokračoval v tomto trendu a po perfektní přihrávce do ulici ve skluzu prostřelil výborně chytajícícho gólmana hostí poprvé 1:0. O deset minut později byl již rozdíl dvoubrankový a to, když Vít Kodytek využil svých silových předností na půlce přetlačil soupeře a samostatný únik chladnokrevně proměnil - 2:0.