Kolaps v Kunčicích

30.03.2016 16:23

Zápas v Kunčicích se nám bohužel nevydařil. Přitom začátek utkání se vyvíjel v náš prospěch. Po akci Landyše a střele Najmana jsme se ujali vedení 1:0. Místo toho, aby nás vedoucí gól uklidnil, tak to byli domácí, kteří nás bojovností a nasazením přehrávali a již do poločasu skóre otočili ve svůj prospěch.

Vystřídáním Jardy Jiřičky o poločasové přestávce a zařazením Martina Bartoše do středu zálohy a následném stažení ze hry Zdendu Tauchmana se příliž neosvědčilo. Nestačili jsme na nadšeně hrající domácí mužstvo a z rychlého protiútoku jsme 2x inkasovali. Až v závěru se prosadil Tomáš Hampl, který obešel 2 hráče a s přehledem snížil na 4:2. Těsně před koncem byl faulován Tomáš Jiřička a následný pokutový kop neomylně proměnil David Ježek.

Nutno konstatovat, že domácí vyhráli zaslouženě! My se musíme do příštího zápasu zlepšit po všech stránkách! Bude to velmi důležité utkání, proto přijďte povzbudit naše hráče. Děkuji

Trenér: M. Vondáček