Našim mladíkům se tentokrát tolik nedařilo a na lídra nestačili

06.10.2014 20:04

Dne 5.10.2014 sehráli ml.žáci zápasy o první místo v podzimní části tabulky se Rtyní. Soupeř byl do té doby na prvním místě o skóre. Kalná v celkovém součtu branek dostala dosud 5 golů a soupeř 4. Kalná nastřílela 54 branek a soupeř 86. Družstvo se opět trápilo s marodkou. Korda ruka v sádře, Dyntar angína, Drinka zranění z min. týdne, Stránský Míra nachlazen. Kalenský zraněný kotník ze sobotního zápasu, kdy hrál za Dvůr, i přes to odehrál celý zápas. Poločas prvního zápasu jednoznačně pro Rtyni 2:0. V druhém byla hra vyrovnanější a celkový výsledek tohoto zápasu byl 2:1 pro Rtyni. Jedinou branku Kalné vstřelil Lukáš Kalenský.

Druhý zápas po změně sestavy byl vyrovnaný, po sporně odpískáné penaltě byl poločas 3:1 pro domácí. Kluci to, ale nezabalili a hrálo se do poslední minuty. Bojovnost nestačila a soupeř zaslouženě i přes penaltu vyhrál 4:3. Aby byla smůla dovršena pro zranění odstoupil pět min. před koncem Jakub Junek a hned po něm Jakub Ježek.

Branky: Kalenský, Šimůnek, Mazánek
Sestava: Kalenský, Navrátil, Plecháč, Hubálovský, Janhuba, Ježek Jak., Šimůnek, Šimůnková, Mazánek, Junek, Dressler