Pozvánka na derby!

24.10.2014 08:19

DERBY SE BLÍŽÍ

Skupina B PROMEPRO IT 1. B třídy zahájila v srpnu porážkou Police nad Metují v Dolní Kalné 0:6. Po dalších 10 kolech je Police v čele tabulky se 27 body a je jistým postupujícím a může si v tomto kole zajistit první podzimní místo, Dolní Kalná sehraje zřejmě emoční derby s Tatranem Hostinné.

Dolní Kalná (před utkáním 17 bodů) - Hostinné (před utkáním 14 bodů), tento zápas může rozhodnout a napovědět. Domácí klub na utkání zve: "Na pikantní derby se mohou těšit fanoušci v sobotu v Dolní Kalné. Ve 14.30 vyběhnou v rámci 12. kola 1.B třídy na pažit pod kaštany borci domácího FK Dolní Kalná a sousedního Tatranu Hostinné. V každém derby jde o hodně, tentokrát jde ale o všechno. Domácí mají v tabulce v boji o postupovou čtyřku tříbodový náskok a vítězství v derby by je k ní hodně přiblížilo, naopak na Tatran by pravděpodobně zbyla pouze jarní záchranářská mise. V opačném případě se ale situace mění, pokud Tatran Dolní Kalnou "vyloupí", má vše ve svých rukou, naopak domácí by se museli v závěrečných dvou kolech hodně strachovat. Kalenští chtějí zapomenout na debakl v Hronově a navázat na domácí spanilou jízdu, kdy ve všech domácích utkáních doposud neztratili ani bod. Ale Tatranu jde o vše a neprodá kůži lacino. Derby nemá favorita, diváci, pro které je připraven opět slosovatelný program o hodnotné ceny, se tedy mají na co těšit. Zajímavý bude i předzápas, ve kterém se o první místo v okresním přeboru utkají od 12.00 mladší žáci FK Dolní Kalná s Baníkem Rtyně/Úpice."

ZE STRÁNEK www.khfotbal.cz/zpravy/detail/1341/
Proto neváhejte a přijďte podpořit Dolní Kalnou!!

Diskusní téma: Pozvánka na derby!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.