Ml.žáci obsadili první místo na turnaji v Nové Pace

19.01.2015 21:20

Dne 17. 1. 2015 od 08.00 hod. proběhl turnaj mladších žáků v hale v Nové Pace. Účast byla co se týče družstev na dobré úrovni a kromě FKDK zde bylo družstvo ze Studence, Lázní Bělohrad, Nové Paky a Hostinného. Hrací systém byl každý s každým.
Kalenští zvládli turnaj na výbornou. Všechny zápasy vyhráli, Bělohrad porazili 3:1, Studenec 3:2, Hostinné 5:1 a do posledního utkání se šlo z doposud neporaženou Novou Pakou. Soupeři v tomto, dalo by se říci finalovém zápase stačila remíza, ale kluci Paku porazili 5:1 a obsadili tak první místo. Na druhém místě skončila tedy Nová Paka, třetí Studenec, na čtvrtém místě Hostinné a poslední skončil tým z Lázní Bělohrad.
Nejhezčím zápasem bylo derby se Studencem, kdy od čtvrté minuty kalenští vedli, ale Studenec ve dvanácté minutě vyrovnal, a když zbývaly tři minuty do konce, Studenec zvýšil na 2:1. Tento stav byl ještě padesát vteřin před koncem, jenže kluci to nevzdali a v této době obrátili výsledek na konečných 3:2 ve vítěztví pro Kalnou.

Za FKDK nastoupili: Kalenský (7 gólů), Navrátil (5), Drinka (3), Stránský (1), Korda, Dyntar a Dressler

Vojta Dressler byl vyhlášen nejlepším gólmanem tohoto turnaje!

Diskusní téma: Ml.žáci obsadili první místo na turnaji v Nové Pace