Radvanice/Stárkov vs. FKDK 3:1 a 0:4

19.10.2014 21:13

Dne 18.10.2014 sehrálo družstvo ml.žáků dva mistrovské zápasy s Radvanicemi/Stárkovem. Do branky se musel postavit Vojta Dressler (Junek zraněn). Ve třetí minutě Kalná prohrávala po přímem kopu 1:0 a v 5 min.dostala Kalná další gól. Minutu před koncem poločasu byl stav 3:0 pro Radvanice. Radvanice měli více ze hry, chtěli hrát fotbal, Kalná pouze staticky. Ve druhém poločase se hra mírně zlepšila a ve 30 min. dal Drinka gól. Zavěrečných 5 minut bylo ve snaze něco zkusit, alespoň získat bod. Nastřelená tyč, netrefená prázdná brána (dvakrát). Konečný výsledek 3:1 pro domácí.

Do druhého zápasu šli Kalenští po krátké tiché poradě na hřiště, jako jiné družstvo. První tři minuty nepustili soupeře k míči a v 7 min. vyhrávali 3:0. V průběhu druhého poločasu přidala Kalná ještě jeden gól a konečný výsledek byl 4:0. Všechny branky dal Lukáš Kalenský.

Sestava: Šimůnek, Šimůnková, Dressler, Korda, Drinka, Kalenský, Mazánek, Dyntar, Hubálovský, Kužel
Marodka: Junek, Ježek Jak., Plecháč, Janhuba