Rudník vs. FKDK 0:12 a 3:3

30.10.2014 12:38

Dne 28.10.2014 sehráli ml.žáci mistrovské zápasy s Rudníkem na jejich hřišti. První zápas Kalná vyhrála ve vysokém poměru 0:12, poločas byl 0:6.
Branky: Drinka 4, Kalenský 3, Stránský 2, Korda, Dressler, Mazánek

Druhý zápas byl od začátku odevzdaný, na hřišti ustal pohyb. Po vysoké výhře došlo k podcenění soupeře, poločas byl 1:3 pro Kalnou. Ve třetí a páté minutě došlo ze strany pana rozhodčího k neomluvytelné chybě, kdy odpískal dvě penalty, proti Kalné. Při první penaltě útočící hráč Rudníka chtěl skluzem vystřelit na naší branku, protože si dal míč na dlouho. V tomto okamžiku u něho nikdo z našich hráčů nebyl, přesto penaltu odpískal. Obě penalty uznal i soupeř, jako nesmyslné a za svého rozhodčího se omluvil. To se ale ve fotbale stává a patří to k němu. Kluci si ale vyhrát za svůj výkon nezasloužili. Pro Rudník byla remíza po předchozím debaklu výhrou.
Branky: Jak. Ježek 2, Drinka

Sestava: Kalenský, Stránský, Drinka, Dressler, Korda, Hubálovský, Mazánek, Dyntar, Šimůnek, Šimůnková, Jak. Ježek
Omluveni: Plecháč, Junek, Janhuba (nemoc)