Vysoká výhra nad Valdicemi

09.05.2016 14:29

Tento zápas, ze kterého jsme měli určitě respekt jsme zvládli na 100%. Od začátku jsme byli lepším mužstvem a už do poločasu jsme si vydobyli dvougolové vedení. Po vstřelení třetí branky, hřiště zcela ovládlo naše mužstvo a diváci museli být nadmíru spokojení! Do konce zápasu jsme přidali ještě 4 góly a hostům dovolili pouze čestný úspěch, když snížili na 5:1.

O výsledek se zasloužil výborně hrající Tomáš Jiřička (3 branky). Náš nejlepší střelec v jarní části Zdeněk Tauchman přidal dvě branky, dále skóroval střídající Ježek a po faulu na Martina Bartoše v pokutém území zvýšil Jarda Jiřička.

Mužstvo podalo výborný výkon ve všech řadách a doufám, že se gólově prosádíme i v příštím těžkém utkání v Chlumci na Cidlinou. Věřím, že se uzdraví zraněný Vlastimil Bartoš a nastoupíme v nejsilnější sestavě!

Trenér: Miroslav Vondráček

M.Bartoš