Sestava:

Šulc-J.Jiřička, Navrátil (79.M.Tauchman), Dědek, M.Bartoš-Ježek (70.V.Bartoš), Tauchman, landyš, Najman, Hampl-T.Jiřička. Trenér Miloslav Vondráček

Vyjádření obou stran k utkání:

Miloslav Havelka, trenér Kopidlna:

"Zápas o naději jsme zpackali v 1.půli. V úvodu zadáci chybovali a brankáře nechali na holičkách. 2.gól padl po krásné střele hostí, ale opět tomu předcházel nedůraz. Poločas jsme prostě posrali. II.půli jsme oživili střídáním a postupně jsme kontrolovali hru a soupeře přehrávali. Snížení vyburcovalo tým a měli jsme navrch. Soupeři odcházely síly. Vyrovnání bylo na spadnutí, ale naše koncovka je vážně špatná. Vrcholem byl neproměněný pk v 90.min. Hra vabank přinesla Kalné 3.gól do prázdné brány."

Tomáš Navrátil st., FKDK:

"Utkání jsme zahájili aktivně a dostali se rychle do dvoubrankového vedení. Ve třetí minutě vystihl chybu obrany Tomáš Jiřička, pelášil sám na golmana, který ho fauloval a z penalty nás sám postižený poslal do vedení - 0:1. V desáté minutě napřáhl z dobrých třiceti metrů David Ježek a jeho umístěná skákající střela překvapila domácího golmana Brožíčka - 0:2. Ve 22. využil dobrého presingu Honza Landyš, ale své solo na domácího golmana zakončil pouze sřelou do tyče. Další náznaky šancí jsme nedotáhli zejména díky nepřesnosti přihrávek. Domácí se po dvou rychlých brankách otřepali a v závěru poločasu získávali mírně navrch, měli dvě šance, jednou nás podržel golman Šulc, jednou si nastřelil Láďa Dědek v tísni břevno. Druhá půle však byla zcela v režii domácích, nám úplně odešel pohyb, přihrávka a celkově fotbalová kvalita. V 53. minutě domácí poměrně lacině snížili a my jsme se až do konce utkání trápili. Závěr byl jen pro silné povahy. V 91. minutě odpískal sudí Fryš trestný kop z hranice vápna, domácí střelec nastřelil ve zdi ruku Vlasty Bartoše a Kopidlno kopalo penaltu. Jenže domácí exekutor ji neproměnili, když míč napálil pouze do tyče, čímž definitivně pohřbili domácí bétřídní šance. Z rychlého brejku utekli do zdrcené obrany domácích čtyři naši borci a tím šťastným, kdo dal do prázdné branky nakonec třetí branku, byl Tomáš Hampl. V 94. minutě sudí Fryš utkání ukončil. Spokojenost dnes panuje pouze s třemi body a jistou záchranou, jinak 70 minut jsme hráli prachbídně. Poděkování patří i pětatřicítce fanoušků, kteří přijeli kluky do Kopidlna povzbudit."