Branky: 69. Repka (pen.) - 58., 82. V.Kodytek

SKPV: Mäsiar - Vilímek, Sedlák, Drahoňovský, Maxa (33. Sobotka) - Zugar, Repka, Pitthard, Volšička (84. Vočka) - Kalenda, Kubíček
FKDK: Richter - V.Bartoš., A.Kodytek, Stránský, M.Bartoš – Ježek, Najman (74. J.Jiřička), Tauchman, Hampl - T.Jiřička, V.Kodytek
Trenér: Vondráček

Hodnocení utkání
Viktor Kubíček - trenér (domácí):
"Neproměňování vyložených šancí a dvě hrubé chyby v obraně, to vše znamenalo další domácí ztrátu . Celkově se nám dnešní utkání nepovedlo a tak si hosté odvážejí všechny body.Zbytečně jsme si tím zkomplikovali své postavení v tabulce."
Tomáš Navrátil (hosté):
"Utkání ve Valdicích se nám vydařilo pouze výsledkově. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, domácí měli tři šance, my dvě, ale střelci měli vychýlenou mušku a chyby obran nepotrestali. Druhá půle byla v režii domácích, nám se však parádně vydařily dva brejky, které jsme zakončili brankou. Domácí vyrovnávali z přísné penalty. V závěru při nás ale stáli všichni svatí, proto bereme tři body. Fotbal dnes plakal, domácí mohli v pohodě vyhrát, ale naštěstí byli větší trdla, než my."

Reportáž z utkání očima Tomáše Navrátila staršího
Za ideálního počasí a na skvěle upraveném trávníku fotbal z obou stran bohužel plakal. První poločas byl více méně vyrovnaný, šance vznikaly zejména při chybách a laciných ztrátách míčů ve středu hřiště. Domácí měli v první dvacetiminutovce tři gólovky, ale naštěstí neměli střelecký den, jednou je výtečně vychytal Richter, dvakrát pálili vysoko do oblak. Naše netakticky hrající a pomalá obrana byla chvílemi děravá jak řešeto. I my jsme měli dvě, možná tři šance, ale jednou v rozhodující chvíli utekl Tomáši Jiřičkovi míč, jednou zasáhl před dobíhajícím Víťou Kodytkem golman a jednou se Zdenda Tauchman z gólovky sám nesmyslně vytlačil. Nám chyběla fotbalová kvalita zejména v přechodové fázi, po zisku míče, chvílemi to bylo doslova zoufalství, jak jednoduché míče jsme kazili a odevzdávali je soupeři. Poločas tedy 0:0. Druhou půli zahájili domácí výrazně lépe a byli lepším týmem. Do šancí se však příliš nedostávali, jednou parádně zasáhl Richter, když vyrazil tvrdou střeli k tyči. My jsme hrozili z brejků, nebezpeční byli zejména Tomáš Jiřička a neúnavně bojující Víťa Kodytek. V 58. Minutě dostal krásný míč do křídla Tomáš Jiřička, nahrál před prázdnou bránu zcela osamocenému Víťovi Kodytkovi a tomu stačilo již jen nastavit placírku – 0:1. Neradovali jsme se však dlouho, domácí využili našeho netaktického bránění, za naši obranu se dostal domácí útočník, zakončení se mu však nepovedlo, nicméně když byl míč ještě na hřišti, dojel ho Vlasta Bartoš a byť již hráči Valdic neměli možnost hrát, neboť míč šel do zázemí, sudí Janata odpískal penaltu. Dle pravidel správně, dle citu pro hru nikoliv. Domácí ji s přehledem proměnili a začínalo se znovu. Na rozdíl od domácích střelců my máme ve svém středu Tomáše Jiřičku a Víťu Kodytka a Ti zařídili, že jsme se v 82. Minutě dostali opět do vedení. Navlas stejný míč do křídla jako při první brance, Tomáš Jiřička si pohrál s obráncem, poslal před bránu přízemní centr na Víťu Kodytka, ten se elegantně uvolnil a pravým Ždírnickým nártem nás střelou k tyči poslal opět do vedení. V závěru se domácí nadechli k mohutnému náporu, měli standartky, rohy, závary, šance, ale nám se podařilo vítězství již udržet. Ale ten nahoře musel být doma … Utkání se nám výsledkově povedlo, stále držíme první místo v naší skupině, herně se ale musíme, pokud chceme v Rudníku uspět, výrazně zlepšit. Na většině hráčů se podepisuje vlivem nízké tréninkové účasti špatná kondice, někteří mají ze zaměstnání těžké nohy, někteří jsou frustrovaní, že nehrají na postech, o kterých si myslí, že na nich by zahráli ligově. Někteří jsou podráždění, nesoustředění a reagují na vše kolem, jen ne na svůj výkon. A na hřišti to pak je znát.

Rozhodčí: Janata-Koutník, Frič
Delegát KFS: Střížka
ŽK: 59. Sedlák, 61. Repka, 86. Kubíček-44. Tauchman, 69. Bartoš, 74. Jiřička T., 78. Kodytek
Diváků: 105 (30 z Dolní Kalné)