• sestava SKPV: Mäsiar - Vilímek, Repka, Sedlák, Maxa (68. Stejskal) - Toráč (62. Fejfar), Zugar, Volšička, Špicar - Vočka (53. Sobotka), Rejman. Trenér Michal Franc
  • sestava FKDK: Šulc - Bartoš  V., Navrátil, Dědek, Kodytek A. - J.Jiřička (84.Tauchman M.), Landyš, Tauchman Z., Bartoš M., Kodytek V. (80.Ježek)- Jiřička T. (63. Hampl). Trenér Miloslav Vondráček
Komentář k utkání
Michal Franc, SKP Valdice:

"Dnešní utkání nám nevyšlo podle představ. Šance si vytvářely oba týmy, ale branky stříleli hlavně hosté. Jsem rád, že se hráčům podařilo udržet krajskou soutěž a přeji jim hodně úspěchů do další sezóny."

Tomáš Navrátil, FKDK:

"Po vystoupení našich reprezentantů na EURU to byl pro fanoušky balzám na oči. Hrál se oboustranně ofenzivní fotbal, šance střídala šanci, kvalita hry odpovídala tomu, že se střetla první dvě mužstva tabulky. Do vedení se nejprve sice dostali po zaváhání naší obrany nechytatelnou hlavičkou Rejmana domácí, našemu mužstvu se však podařilo výsledek otočit. Nejprve samostatný nájezd Tomáše Jiřičky sice ještě brankou neskončil, ten druhý ale již ve 26. minutě měl, po přihrávce Víťovi Kodytkovi, gólové parametry 1:1. A o pět minut později byl obrat dokonán, na centr Víťi Kodytka si na zadní tyči počíhal kapitán Tauchman a nečekaně pravačkou poslal naše mužstvo do vedení - 1:2. A ve 34. minutě bylo ještě veseleji, Honza Landyš si pohrál s obranou domácích, nahrál Jardovi Jiřičkovi a ten krásnou střelou k tyči zvýšil na 1:3. Domácí se ale nevzdali a chvíli na to trefili tyč. Do poločasu se jim ale stejně podařilo snížit, Láďa Dědek "namazal" Zugarovi a ten se nadvakrát nemýlil - 2:3. Ve druhé půli měli domácí mírně navrch a hnali se za vyrovnáním, jenže výsledkem bylo pouze nastřelené břevno. Poslední čtvrthodinku utkání jsme však zcela ovládli a přidali ještě další dvě branky. Nejprve v 81. minutě pustil míč kolegiálně Tomáš Hampl Jardovi Jiřičkovi a ten střelkou k tyči z bezprostřední blízkosti zvýšil na 2:4, poté v 84. minutě tečoval nastřelený míč Martina Bartoše Zdenda Tauchman a uzavřel stav utkání na konečných 2:5. Naše vítězství považuji za zasloužené, byli jsme produktivnější než domácí borci a to rozhodlo. Velmi důstojné rozloučení se sezonou, ke kvalitě utkání přispěli i všichni tři arbitři. Jarní záchranářskou misi jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou a na podzim se můžeme těšit opět na krajskou soutěž ! Všem hráčům a trenéru Vondráčkovi patří velké poděkování, stejně tak našim fanouškům, kterým hráči ve Valdicích předvedli závěrečnou děkovačku."