FKDK: Richter - V.Bartoš, Navrátil (70.J.Jiřička), Tauchman, A.Kodytek - Ježek (46.Hampl), M.Bartoš, Stránský, Najman - V.Kodytek, T. Jiřička
HOS: Horák J. - Šmucer, Slavík, Kosina (77. Horák L.) Kracík D. - Polák R., Marek, Valeš, Kracík L. (80. Polák D.) - Jakoubek, Maličký (90. Lorenz)

Hodnocení utkání
Tomáš Navrátil st. (domácí):
"Hosté vyhráli naprosto zaslouženě. V prvním poločase dominovali hráči Tatranu a dostali se do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli domácí hru vyrovnali, možná měli i navrch, jejich finální fáze byla ale hanebná, golmana Horáka prakticky neohrozili. Ve výtečné divácké kulise byl ozdobou utkání výkon rozhodčích. Domácím zbyly oči pro pláč, čeká je krušné jaro, snad si hráči uvědomí vážnost situace."
Pavel Šmucer, vedoucí mužstva (hosté):
"Ve velmi důležitém utkání podzimní části soutěže jsme v přímém souboji o postup zdolali domácí celek a vybojovali si účast ve finálové skupině. Utkání skvěle zvládla trojice rozhodčích."

Reportáž z utkání očima Tomáše Navrátila staršího
V utkání, ve kterém šlo oběma týmům doslova o vše, zvítězili zaslouženě hráči hostujícího Tatranu. Ti ovládli celý první poločas, ve kterém se jim navíc podařilo vstřelit dvě rozhodující branky. Nejprve se ve 29. minutě ligově trefil Roman Polák, o šest minut později přidal z dorážky druhou branku Pavel Šmucer a hosté byli rázem na koni. Domácí celý první poločas doslova prospali a Tatranu nebyli rovnocenným soupeřem. Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí měli převahu, hosté ovšem využívali každou šanci k rychlému brejku. Hra domácích ale, na rozdíl od hostí, postrádala kvalitu, zejména při hře dopředu. A když už se podařilo míč prostrčit na rozběhnutého Tomáše Jiřičku, jeho gólové přihrávky nebyl nikdo schopen využít. Některé situace ve vápně Tatranu působili v podání našich hráčů ve srovnání se soupeřem až komicky. Tatran si vítězství v pohodě pohlídal, naopak mohl přidat další branku, ale proti byl domácí golman Richter. Po devadesáti minutách hry se tak mohli radovat hosté, domácím zbyly oči pro pláč a spolu s Kobylicemi, Kopidlnem, Libání, Chlumcem"B", Valdicemi, Žacléřem a Kunčicemi na ně čeká jarní tuhý boj o záchranu krajské soutěže. Ozdobou utkání byl výkon trojice rozhodčích, zejména hlavní Lukáš Janata odřídil utkání s excelentním nadhledem. Ihned po zápase byli vyhlášeni a odměněni nejlepší hráči obou týmů, za domácí Tomáš Jiřička a za hosty Josef Marek. Vítězem tipovací soutěže (jako jediná výsledek uhodla) se stala Vendula Horáková ze Slemena. Nyní nás čeká čtyřměsíční zimní přestávka, jarní boje vypuknou v sobotu 15. března 2016.
Ještě bych chtěl poděkovat všem, kteří se na přípravě utkání a organizaci jeho průběhu podíleli. A všem divákům za návštěvu. Schválně se podívejte v pondělí do novin, kolik lidí chodí někde na ČFL či divizi...

Rozhodčí: Janata - Bačo, Vlachýnský
ŽK: 3:3 (44. T.Jiřička, 57.,82. M.Bartoš, 77. A.Kodytek - 21. Kosina , 63. Kracík D., 75. Kracík L.)
ČK: 82. M.Bartoš