rozhodčí: Hofman - Pálka, Šiling

ŽK: 0:1

diváků: 113

sestava: Šulc - V.Bartoš, J.Navrátil, Smetana, Dědek - A.Kodytek, Tauchman, Stránský, Landyš, Ježek (58.M.Lukeš) - T.Jiřička (89.Bélik)

Velmi kvalitní utkání, které se muselo divákům líbit. Hosté potvrdili svoji kvalitu, hráli výborně, po většinu utkání byli lepším týmem, ale branka domácích pro ně byla díky skvělému Michalu Šulcovi či jejich střelecké nemohoucnosti doslova zakletá. A místo toho, aby to po půlhodině hry bylo 0:3, tak se na druhé straně trefil do prázdné, po parádní kličce, Honza Landyš - 0:1. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale hostům nebylo přáno, naopak, s postupem času se do vyložených šancí díky otevřené obraně hostí dostávali i domácí, ale ani oni neměli střelecký den. Až tři minuty před koncem vysunul Landyš Tomáše Jiřičku, ten si pohrál s golmanem a jeho přihrávku doklepl v sedě za záda golmana Richtra střídající Míra Lukeš - 0:2. Velmi cenné body! Kluci zaslouží obrovskou pochvalu!!!

Hodnocení utkání očima vedoucího mužstva hostí, pana Krause:
"Dobrou kombinační hrou jsme získali převahu a připravili si řadu šancí. Bohužel naše koncovka byla nepřesná. Navíc v domácí brance stál výborný Šulc který zlikvidoval několik vyložených šancí. Pro nás to byl den blbec. A jak už to ve fotbale chodí, někdy vám tam spadne všechno a podruhé nedáte branku ani kdyby jste hráli do rána. A to byl dnes náš případ."