FK Dolní Kalná - FK Kopidlno      3:0  (1:0)

Branky: 11. Michal Najman, 65. Zdeněk Tauchman, 73. Jan Landyš

ŽK: 44.T.Jiřička, 66.Dědek, 82.Najman - 33.Berounský, 44.Janáček

FKDK:
 Šulc - J.Jiřička, Navrátil, Dědek, A.Kodytek - Ježek (90.Strnádek), Najman, Z.Tauchman, Landyš, Hampl (80.M.Tauchman) - T.Jiřička (71.V.Kodytek)
FKK: Brožíček - Strnad (46.Dřímal), Komárek, Janáček, Dyčenko - Berounský, Zedek, Machačný, Hnát, Komárek - Poutník

Reportáž utkání očima Tomáše Navrátila st.
Veledůležité utkání pro další vývoj v tabulce jsme zvládli. Na velmi těžkém terénu jsme však narazili na kvalitního protivníka a jen díky nemohoucnosti kopidlnských střelců a famóznímu výkonu brankáře Michala Šulce jsme ho dovedli do vítězného konce. Trenér Vondráček neměl před utkáním jednoduchou situaci, kromě omluvených bratrů Bartošových mu na poslední chvíli vypadl ze základní sestavy i pilíř našich zadních řad Honza Smetana, a tak panovaly obavy, jak to naše nově složená obrana zvládne. Celé utkání bylo nesmírně vyrovnané, jak se říká každý chvilku tahal pilku, hrálo se nahoru dolů, šance střídala šanci, zejména ve druhém poločase. Do vedení dostala Kalnou pohotová střela Michala Najmana již v 11. minutě, ve 23. minutě trefil David Ježek hlavou tyč. Ale pozadu nezůstávali ani hosté, ale domácí se dnes při absenci stabilních obránců mohli spolehnout na vynikajícího Michala Šulce. Ve druhé půli chtěli hosté s výsledkem něco udělat, ale střelecky vyšli zcela naprázdno. Buď je vychytal domácí golman, nebo své stoprocentní šance posílali vysoko nad. A domácí trestali, byť ani oni své dvě jasné šance (Zdenda Tauchman, Tomáš Jiřička) nejprve neproměnili. V 65. minutě podstoupil souboj s golmanem Brožíčkem Zdenda Tauchman, odražený míč se dostal na velké vápno k Tomáši Jiřičkovi a ten ho z voleje, snad s otřením o záda knokautovaného Zdendy Tauchmana, napálil k tyči - 2:0 ! V 73. minutě se prosadil i brankový "čekatel" Honza Landyš, když se na úrovni penalty dostal k odraženému míči, zkušeně si počkal na pohyb protihráčů a golmana a pěknou střelou k tyči zajistil domácím tříbrankové vedení. Hosté se i za tohozo stavu snažili, ale nebylo jim přáno. V 90. minutě přesný rozhodčí Lukáš Šlezingr utkání k velké spokojenosti domácího publika končí. Z hlediska branek jasné vítězství, z hlediska průběhu hry nesmírně vydřené. Kluci zaslouží velkou pochvalu!