Branky:  64. Stránský z pen. - 14., 89. Rejman

FKDK: Richter (31. Porkert) - Dědek, Navrátil, Tauchman - M.Stránský (90. J.Jiřička), M.Bartoš - A.Kodytek, Najman, Hampl - D.Ježek (62. V.Kodytek), T.Jiřička
SKPV: Mäsiar - Vilímek, Drahoňovský, Sedlák, Maxa, Švec (87. Vočka), Zugar, Kubíček, Pitthard (90. Mužíček), Rejman, Kalenda

Hodnocení utkání
Tomáš Navrátil st. (domácí):

"Úvod patřil hostům a Ti se ujali vedení po TK. Poté jsme převzali iniciativu, ale bez kvality v koncovce. Ve druhém poločase náš atak soupeřovy svatyně pokračoval a v 64. minutě přišlo vyrovnání z penalty. Jenže další naše pokusy již za svá záda nejlepší hráč Valdic, gólman Masiar, nepustil. Naopak hosté z ojedinělé akce v 89. minutě rozhodli o třech bodech. Někteří diváci by si měli vrátit rozum z mezi půlek zpět o metr výše. Zápas naštěstí neřídil pan Bouz, ale Filip Svoboda. A velmi dobře.
Viktor Kubíček, trenér (hosté):
"Utkání bylo až do konce velmi dramatické. Jako první skórovali hosté, když Rejman dorazil trestný kop Zugara. Domácí vyrovnali po velmi přísné penaltě a poté si vytvořili stálý tlak, který ovšem neskončil brankou. Patnáct minut před koncem obdržel červenou kartu Drahoňovský a domácí se dostali do ještě většího tlaku. V 89. minutě potrestal Rejman chybu domácího obránce a zajistil svému týmu tříbodový zisk. Velmi kvalitní výkon podal hostující brankář Mäsiar."

Reportáž očima Tomáše Navrátila staršího
Úvod utkání patřil hostům, Ti byli fotbalovější a hlavně nebezpečnější. V 7. minutě pálil z dobré pozice záložního Valdic, Richter ale jeho střelu vyrazil. Ve 14. Minutě kopal Zugar trestný kop z nějakých 23 metrů, jeho nepříliš umístěnou střelu goman Richter pouze splácnul před sebe a u dorážky byl jediný hráč, hostující Rejman – 0:1. U této branky se ve snaze zabránit gólu navíc golman Richter zranil a později musel být vystřídán Porkertem. S postupem času domácí hru vyrovnali a od druhé poloviny první půle již byli lepším týmem, ovšem pouze po vápno. Ve druhém poločase převaha domácích pokračovala a začaly se dostavova t i první příležitosti, žel, obrovskou bolestí je v posledních zápasech jejich proměňování. V 64. minutě bylo vyrovnáno, na trestný kop si naskočil Navrátil, ve výskoku byl přistrčen hostujícím obráncem a sudí Svoboda zapískal správně penaltu. Tu s ledovým klidem proměnil dorostenec Martin Stránský. Kalná dál pokračovala v ataku hostující branky, ale tu si pronajal hrdina hostí, golman Antonín Masiar, a již žádnou střelu za svá záda nepustil. Šancí na vítěznou branku měli domácí několik, ale branku již se jim vstřelit nepodařilo. V závěru utkání se nechal vyloučit nejprve hostující stoper Drahoňovský a chvíli po něm i domácí Hampl , který bez možnosti hrát míč nakopl ležícího golmana a od hradecké disciplinárky tak může čekat pořádný flastr. Když již se vše schylovalo k penaltám, podnikli hosté ojedinělý brejk, rychlonohý Rejman obral váhajícího Michala Najmana o míč a v samostatném nájezdu nedal Porkertovi šanci – 1:2. Tři body tak brali hosté a nám se pomalu začíná vidina čtvrtého místa, zajišťující klidné jaro, vzdalovat. Teď musíme jediné, doma porazit rozjetý Rudník. Bude to ale velmi tvrdý oříšek, počítat nemůžeme nejen s vyloučeným Hamplem, ale ani s Martinem Stránským, který byl vyloučen v Náchodě při utkání Vrchlabského dorostu.

ŽK: Ježek, Hampl, A.Kodytek - Zugar, Kubíček, Kalenda, Švec, Drahoňovský, Pitthard
ČK: 84. Hampl – 78. Drahoňovský
Rozhodčí:  Svoboda - Kiezler, Hofman