FC Spartak Kobylice-FK Dolní Kalná      3 : 0   ( 1 : 0 )

Branky: 3.Khol Martin, 52.Havlíček Tomáš, 56.Dítě Jiří

ŽK: 34.Klimt Petr, 49.Vávra Jaroslav, 89.Marek Filip - 59.Tauchman Zdeněk, 69.Landyš Jan, 77.Bartoš Martin

Hrubeš Radek,- Klimt Petr, Marek Filip, Dvořák Pavel, Khol Martin,- Kubišta Petr, Vávra Jaroslav, Trutnovský Vít, Říha Lukáš,- Havlíček Tomáš (85.Novotný Lukáš), Dítě Jiří.
Trenér: Libor Tobišek
FKDK: Šulc - Bartoš Vl., Navrátil, Tauchman Zd., Dědek - Hampl (75. Purkert), Landyš, Najman (79. Tauchman M.), Bartoš M., Ježek (83. Lukeš M.) - Kodytek V.
Trenér Miloslav Vondráček

Hodnocení utkání očima Tomáše Navrátila st.
Zasloužené vítězství domácího týmu, my jsme jsme v poli neodehráli až zase tak špatné utkání, jak napovídá výsledek, ale směrem dopředu jsme byli totálně neškodní a za celý zápas jsme domácího golmana prakticky neohrozili. Ani domácí neměli šance, byli však poměrně produktivní, dali tři branky a to rozhodlo. Na lepší výsledek jsme vzhledem k absencím v našem kádru, kdy nám z různých důvodů chyběli Tomáš a Jarda Jiřičkové, Honza Smetana a Tonda Kodytek, neměli. Na velmi pěkném trávníku jsme ale nezanechali špatný dojem, dovolím si říct, že vyjma úvodní desetiminutovky jsme byli v prvním poločase mírně lepším týmem, ale vše končilo bohužel u soupeřova vápna, měli jsme několik rohových kopů, ale jejich provedení bylo žalostné. Ale už od třetí minuty jsme prohrávali, na zadní tyči jsme nechali zcela volného Havlíčka, ten míč vrátil před bránu a Khol se z bezprostřední blízkosti nemýlil - 1:0. My jsme si snad jedinou šanci za celé utkání  vypracovali ve 23. minutě, David Ježek potáhl míč po pravé straně, přesným centrem našel před bránou zcela osamoceného Víťu Kodytka, ale ten bohužel vysoko přestřelil. Jinak první půle bez šancí. Ve druhé půli měli naopak více ze hry domácí a hned v jejím úvodu rozhodli o třech bodech. Nejprve jsme v 52. minutě špatně rozehráli před naším pokutovým územím, následoval faul, trestný kop, za obranou nabíhající Havlíček a jeho přesná hlavička - 2:0. Dvě minutky na to se do samostatného úniku řítí Víťa Kodytek, ale místo zakončení se nechá doběhnou a ještě fauluje ... A v 56. minutě bylo vymalováno, chyba našich obránců a domácí kanonýr Jirka Dítě se trefuje zblízka potřetí - 3:0. My již se nezmůžeme na nic, domácí v poklidu utkání kontrolují a dohrávají. Prohráváme jednoznačně 3:0, na lepší výsledek jsme tentokrát neměli. Vítězství domácích je naprosto zasloužené. Ruku na srdce, sice jsme s jakousi touhou do Kobylic odjížděli, ale vzhledem k absenci klíčových hráčů jsme na lepší výsledek doufali jen v koutku duše. Relativně se nic neděje, za předpokladu, že v sobotu doma porazíme vedoucí Valdice a dostaneme se tak znovu do čela. Ale nikdo nepochybuje o tom, že to bude neskutěčně náročné a od hráčů to bude vyžadovat nejen mimořádný výkon, ale zejména přístup.