Branky: Jiřička T. 2x, Kodytek V. - Bartoš, Kubját, Holas

Sestavy
FKDK: Richter - Kohout, Korda, Přiklopil, Drinka -  Zilvar (64. Lukeš M.), Kodytek V, Purkert, Sobotka (82. Kalenský J.) – Bélik (56. Dressler V.) Jiřička T.
MSV: Teichman – Kozák (46. Vosyka), Dekker (5.Šrejber), Mlynář (46. Cabalka), David – Bartoš, Mančinger, Seidel (67.Luštinec) – Kubját, Holas

Reportáž ze zápasu očima Martina Bartoše
Vstup do utkání se kalenské rezervě vydařil náramně. Již ve druhé minutě Tomáš Jiřička zakončil své sólo parádní brankou. To bylo od domácích pro první poločas bohužel vše. Hosté převzali inciativu a hra se odehrávala v jejich režii. První trest přišel záhy. V 7. minutě skóruje Holas. Ve 36. a 43. si slovo bere kapitán hostí Michal Bartoš a pohlednými brankami strhává poločasové vedení na svatoňovickou stranu! V té době byla kalenská obrana, troufám si říct, na ručník.
Zvrat přišel ve druhém poločase. Domácí vlétli do druhého poločasu opět velmi dobře. Žel pro kalenské fanoušky Víta Kodytek neproměňuje pokutový kop! Přesto se bojuje dále a Víta napravuje své zaváhání pohlednou brankou a koriguje na 2:3. O 2 minuty bylo ještě veseleji. Centr do vápna hostující brankář konečky prstů vytěsnil pouze k osamocenému Tomášovi Jiřičkovi, ten zachoval chladnou hlavu a pohotovým lobem srovnává skóre. Kalná vstala z mrtvých a měla na kopačkách další branku. David Sobotka si po faulu postavil míč 3 metry za hranicí velkého vápna. Tvrdá střela skončila jenom na břevně, již podruhé v tomto zápase! V 71. minutě hostující Kubját vysílá na kalenskou branku slabou střelu, ovšem domácí bek nešťastně tečuje a míč končí za zády Richtera. 3:4. Snahy o zvrat už nebyly vyslyšeny a domácí prohrávají.

Rozhodčí: Fikejz Marek