7.KOLO: FK Dolní Kalná vs. 1.FK Nová Paka

FK Nová Paka"A" - 1.FK Nová Paka   1  :  4  ( 0 : 2 )

branky: 83. Tauchman - 7. a 87. Machát, 22. Fišar, 70. Bažík

diváků: 153

sestavy:

FKDK: Šulc - Bartoš Vl., Navrátil, Dědek, Jiřička J. - Ježek (70. Lukeš M.), Stránský, Tauchman, Landyš, Hampl - Jiřička T.

1.FKNP: Jurčo - Ulrich, Fišar, Vrbka, Bláha - Sochor (69. Nydrle), Bažík (85. Bejr), Štefan, Machát, Brádle (78. Havlín) - Rosputniak

Hosté byli po většinu utkání lepším, šťastnějším a hlavně produktivnějším týmem, proto zaslouženě zvítězili. Nám svitla šance na zdramatizování dvacet minut před koncem, ale za stavu 0:2 neproměnil Martin Stránský ani penaltu. Utkání se svojí kvalitou muselo divákům líbit, výsledkově však pouze velmi početnému táboru hostí. Kvalitní výkon předvedla i trojice rozhodčích. Soupeři k vítězství v prvním derby novodobé historie gratulujeme ! Pro nás je to situace k zamyšlení. Utkání jsme dohrávali v deseti, neboť po vystřídání jediného náhradníka již na lavičce nikdo nebyl. V Rudníku již snad budeme kompletní, po dvou porážkách v řadě a devíti brankách v naší síti je potřeba zabrat a opět bodovat!!