sestava FKDK: Šulc - Kodytek V., Navrátil, Dědek, Kodytek A. - Najman (72. Lukeš), Stránský, Tauchman, Landyš, Ježek (46. Strnádek) - Jiřička T.
sestava TJRU: Koščál - Beláň, Štemberka, Kosina, Gazsi - Hloušek (91. Parasič), Víšek, Čáp (87. Horešovský), Vydra (54. Barát) - Knap (82. Etflaiš), Privara

rozhodčí: Fryš - Ludvík, Klečka

ŽK: bez karet !

diváků: 100 (30 z Dolní Kalné)

Do Rudníku jsme odjížděli s přáním se po dvou porážkách chytit a odvést si nějaký ten bodík, neboť tabulkou jsme se začali nebezpečně propadat směrem dolů. Trenér Vondráček nemohl počítat s bratry Bartošovými, Jardou Jiřičkou, Honzou Smetanou a na poslední chvíli se omluvil i nemocný Tomáš Hampl. To ale na našem cíli nic neměnilo, i když jsme věděli, že domácí jsou po výmeněn trenéra jak polití živou vodou. A to se potvrdilo i v utkání samotném. Rudník byl lepší, fotbalovější, bojovnější, hrál s nasazením a hlavně nadšením, vše podpořeno z lavičky, na šance vyhrál jednoznačně a jen skvělá forma Michala Šulce a slabší koncovka domácích střelců nám zajistila ještě přiajtelný výsledek. Ten optimální by byl tak 7:2 ... To, že jsme nehráli dobře, však ještě neznamenalo, že jsme museli prohrát. Mohli jsme se dostat do vedení, ale fantastický zákrok předvedl po parádním centru Tauchmana a hlavičce Landyše na zadní tyči domácí golman Koščál, a tak vše načal gólově až vlastňák Zdendy Tauchmana ve 33. minutě, který svojí slabší pravačkou nedokázal odvrátil centrovaný míč, respektivě dokázal, ale jen za záda překvapeného Šulce .... Domácí získali půdu pod nohama, nám nešlo téměř vůbec nic, naštěstí již se skore ani po několika loženkách rudnických neměnilo. Na druhé straně stála za povšimnutí pumelenice Davida Ježka, která skončila těsně nad. Ve druhé půli jsme se zlepšili a byly i pasáže, kdy jsme měli malinko navrch. Jenže naše produktivita v útočné fázi je žalostná a tak se dvěmi, třemi šancemi, si domácí obrana, skvěle dirigovaná Štemberkou a Kosinou, hravě poradila. Domácí měli z rychlých brejků další tutovky, ale prosadil se "až" v 72. minutě po křídle Čáp. V 84. minutě jsme mohli po nesprávně odpískaném pokutovém kopu (faul jednoznačný, ale těsně před hranicí vápna) utkání zdramatizovat, ale Víťa Kodytek slabou střelou jen podtrhl naše rozpoložení, ve kterém se nacházíme, a nedal. Domácí si v závěru již vítězství pohlídali a zaslouženě v utkání, od kterého jsme si slibovali rozhodně více, zvítězili. Obrázek o rozpoložení obou mužstev si mohl divák udělat při pohledu na obě lavičky, na tu naši tristní, na domácí slavící, radující se a početnou .... Nadá s nic dělat, pokusíme se zabrat v dalším utkání doma proti Kocbeřím, ale bude to nesmírně těžké. Kocbeře včera vyráli 3:0 v N.Bydžově (kontumačně-domácí hráč dal rozhodčímu po svém vyloučení v 92. minutě za stavu 2:2. hlavičku) a hrají naprosto v pohodě, mají 15 bodů a do Kalné přijedou své konto minimálně o bodík rozšířit. Naší povinností je porvat se o body 3 !! Věřím, že kluci si situaci uvědomí a jak tréninkovou přípravu, tak utkání samotné, zvládnou!!