FK Dolní Kalná - SK Sobotka   1 : 8  ( 0 : 3 )

branka: David Dohnal

rozhodčí: Styblík

sestava: Podstata-D.Ježek, J.Navrátil, Z.Tauchman, V.Bartoš-M.Slavík, Hampl, Najman, Dohnal-J.Slavík, M.Tauchman. Průběžně střídal: To.Drinka

Na parádní umělce v Lomnici nad Popelkou jsme se utkali s vedoucím celkem 1.A třídy SK Sobotka, sobotečtí byli po celé utkání výrazně lepším týmem a zejména ve druhém poločase si z nás udělali doslova trhací kalendář. Naši jedinou branku vstřelil po pěkné kombinaci z hranice ofsajdu David Dohnal. Dle předsedy by byl objektivní výsledek 18:3. To hovoří za vše, další komentář není potřeba .... Soupeř si tak pěkně zatrénoval, zatím co my si svým přístupem udělali akorát ostudu. Nezbývá než věřit, že na poslední přípravné utkání se sejdeme v kompletní sestavě a v Třebechovicích se budeme prezentovat úplně jinak ! Jen znovu opakuji, hraje se v sobotu 17.3. od 15 hodin na přírodní trávě v Třebechovicích (v případě nepříznivého počasí od 12 hodin na UMT v Dobrušce)

Diskusní téma: Áčko dostalo výprask od lídra 1.A třídy

Hodnocení trenéra Sobotky L. Štrobla:

Tomáš Navrátil st. | 13.03.2018

V prvních 20 minutách s námi soupeř z Kalné ještě držel krok. Od 30 minuty odpadl fyzicky a pak už to byla z naší strany hra převážně na jednu branku. I když jsme se nevyvarovali spousty nepřesností, byl to z naší strany festival zahozených šancí. Soupeři slouží ke cti, že se i za nepříznivého výsledku snažili o vstřelení branky, což se mu v samotném závěru povedlo.