Áčko na dvorskou rezervu nestačilo !

FK Dolní Kalná "A" - TJ Dvůr Králové "B"   2 : 6 ( 2 : 2 )

branky: 31. M.Bartoš, 38. J.Jiřička (pen.) - 34., 64. Knespl, 49., 61. V.Hák, 45. Rejl, 80. Otradovský

rozhodčí: Valihora-Horský, Podhajský

ŽK: 0:1

diváků: 75

sestava: To.Drinka-Dědek, J.Navrátil, Strnádek, Kozák (61. Š.Drianka)-M.Bartoš(81. M.Ježek), Najman, A.Kodytek, Tauchman-J.Jiřička (81. M.Lukeš), D.Ježek(53. V.Kodytek)

Na velmi dobře připraveném hřišti a za ideálního fotbalového počasí viděli diváci dobrý fotbal zejména díky hostům ze Dvora Králové. Ti byli totiž po celé utkání lepším týmem a zaslouženě si odvezli všechny tři body. První poločas jsme ještě drželi zejména díky střelecké neproduktivitě hostí nerozhodný stav, druhý poločas však byl již zcela ve střelecké režii hostí. Po vyrovnaném úvodu začali přebírat otěže utkání zejména díky své pohyblivosti a fotbalovosti hosté, ale několikrát nás podržel "golman" Tomáš Drinka. A ve 31. minutě jsme z nenápadné akce udeřili, Martin Bartoš dostal z levé strany pěknou přihrávku a v rozhodně ne gólové pozici to trefil z voleje parádně k tyči - 1:0. Jenže vedení jsme si nevážili a za tři minuty bylo po naší ztrátě a rychlém kontru hostí srovnáno - 1:1. Ve 38. minutě se přes zkušeného Rejla prosadil Jarda Jiřička, golman hostí ho podrazil a kopali jsme penaltu, kterou sám faulovaný nekompromisní střelou k tyči bezepčně proměnil - 2:1. V nastavení první půle jsme u lavičky hostí zbytečně faulovali, na trestný kop si za naši obranu zaběhl Rejl a přesnou hlavičkou opět srovnal. Pěkná branka, ale zkušené mužstvo by takovouto branku v tomto čase nikdy nedostalo ! Druhá půle začala nejhůře jak mohla, dvakrát jsme soupeři namazali míč jak na zlatém podnosu a bylo po zápase. Soupeř zcela ovládl hřiště a herně a pohybově dominoval, my jsme si naopak nebyli schopni přihrát na pět metrů. Jen kecy, jak to kdo chtěl a myslel. Za stavu 2:5 jsme měli obrovskou šanci na snížení, možná i na zdramatizování, ale ani Víťa Kodytek, ani Jarda Jiřička míč za již překonaného Matulu do brány nedotlačili. Další utkání tedy opět prohráváme, tentokrát ovšem se soupeřem, který nás ve všem převyšoval (s Kocbeřemi a v Miletíně tomu tak rozhodně nebylo). Musíme se připravit na další utkání, ale hlavně se poučit z chyb, které děláme a soupeře tím dostáváme na koně.

Diskusní téma: Áčko na dvorskou rezervu nestačilo !