Áčko prohrálo i v Nové Pace a již je poslední !

1.FK Nová Paka - FK Dolní Kalná "A"    4 : 2 ( 2 : 0 )

branky: 2.a 50. Militký, 30.a 53. Rosputniak - 63. a 74. Hampl

delegát KFS: Krenčík

ŽK: 0:1

diváků: 160

sestava: A.Scharm - Ma.Stránský, J.Navrátil, L.Dědek, J.Jiřička - Š.Drinka (46. L.Kalenský), M.Šulc, Mi.Stránský, T.Hampl - V.Kodytek, V.Dressler (60. M.Lukeš)

I po utkání v Nové Pace jsme stále bez bodu a již se krčíme na posledním místě tabulky. V Pace jsme začali hrůzostrašně a již ve druhé minutě nás domácí po chybě Ládi Dědka střelou na přední tyč potrestali - 1:0. Ve 4.minutě jsme dostali další varování, míč poskakoval po malém vápně, naštěstí domácí nebyli tak důrazní. V 11. minutě jsme se osmělili i my, Vojta Dressler zatáhl míč k brankové čáře, přihrávkou pod sebe našel Štěpána Drinku, ten ale mířil zbrkle vysoko nad. Ve 29.minutě jsme na levé straně neodkopli míč, přišel přízemní centr do našeho malého vápna, kde byl za dohledu zkoprnělých obránců a brankáře nejdůraznější Rosputniak - 2:0. Ve 31. minutě jsme měli na kopačkách snížení, Vojta Dressler našel krásnou přihrávkou Miloše Šulce, tomu však míč v ideální pozici odskočil, následná střela Víťi Kodytka skončila po teči vedle. Z následného rohu měl na hlvně gól Kuba Navrátil, ale zcela osamocen trefil na zadní tyči pouze boční síť. Ve 38. minutě se krásně uvolnil Míra Stránský, jeho střela však mířila vysoko nad, stejně tak o minutu později trestný kop Martina Stránského. Poločas tedy 2:0 pro domácí anutno dodat, že zaslouženě. Do druhé půle jsme vstoupili velmi dobře a tlačili se za snížením, jenže osudovou se pro nás stala tříminutovka mezi 50. a 53.minutou. V 50. minutě pustil rozhodčí Janota téměř dvoumetrový ofsajd Militkého a domácí vedli po samostatném úniku 3:0. V 53. minutě namazal Kuba Navrátil nepovedeným odkopem Rasputniakovi a ten nabídkou nepohrdl - 4:0. V 60. minutě vystřelil krásně domácí středopolař Machát, Ferda Scharm ale jeho střelu chytá. V 63. jsme předvedli nejhezčí akci utkání, u rohového praporku se skvěle uvolnil Mííra Stránský, předložil Míč Tomáši Hamplovi a ten trefil přesně šibenici - 4:1. V 64. minutě vystřelil tvrdě z trestného kopu Rosputniak, naštěstí těsně nad. V 66. minutě posadil z trestného kopu Lukáš Kalenský míč na hlavu Miloše Šulce, jeho slabá hlavička však skončila pouze v golmanově náruči. V 69. minutě vyslal Kuba Navrátil krásnou uličkou Míru Lukeše, ten však napálil míč v samostatném nájezdu pouze do golmana. V 73. minutě poslal do vápna centr Lukáš Kalenský, lehký míč však golmanovi domácích propadl pod tělem a Tomáš Hampl dal ve své kariéře asi málo jednodušších branek, střela do prázdné a snižujeme na 4:2. V 88. minutě trefuje Machát z trestného kopu tyč, v 90. minutě rozhodčí Hlavsa utkání končí. Třetí utkání v řadě prohráváme a naše situace začíná být vážná, nezbývá, než se poctivě připravit na domácí utkání s Kopidlnem a pokusit se urvat první tři body.

Diskusní téma: Áčko prohrálo i v Nové Pace a již je poslední !