Áčko vyhrálo v nervydrásajícím utkání v Kopidlně !

FK Kopidlno - FK Dolní Kalná "A"   3 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 14., 57., 81 domácí - 16. David Ježek, 21. Jarda Jiřička, 62. Štěpán Drinka, 71. Miloš Šulc

rozhodčí: Kiezler - Šedivý, Pálka

delegát KFS: Aleš Havlík

ŽK: bez karet

diváků: 185

sestava: Ulrych - Dohnal, J.Navrátil, Dědek, D.Ježek - Š.Drinka (63. M.Lukeš, 90. M.Ježek), M.Šulc, Najman, Hampl - V.Kodytek (88. Sobotka), J.Jiřička

Do Kopidlna jsme odjížděli oslabeni o tři hráče základní sestavy ale s vědomím, že pouze tříbodový zisk nás udrží ve hře o záchranu soutěže. Na parádním pažitu na nás domácí vlétli a první čtvrthodina byla zcela v jejich režii. V 10.minutě nás zachránilo břevno, ve 14. minutě již se ale domácí radovali, rychlou kombinaci středem hřiště zakončil velmi povedenou střelou Havelka - 1:0. My jsme byli ještě v Pševsi, všude pozdě, bez pohybu, bez nasazení, bez čtení hry. Naštěstí toho domácí nevyužili více a my jsme se začínali dostávat do hry. V 16. minutě byl pět metrů před vápnem sestřelen Miloš Šulc a David Ježek kopl trestňák brilantně - 1:1. Po pěti minutách se nám povedl brejk, na konci pěkné křídelní kombinace byla střela Jardy Jiřičky a vedeme 2:1 ! Domácí jsou opaření, máme další šance, ale neproměňujeme. Poločas tedy 1:2. Ve druhé půli byli domácí lepším týmem, k nakopávaným míčům od golmana přidali ještě rychlost svých křídelních hráčů a před naší bránou bylo nekolikrát velmi horko, Vilda Ulrych nás však několikrát podržel. V 57.minutě bylo vyrovnáno, propadli jsme ve středu hřiště a domácí Poutník neskutečnou "šmudlou" vyrovnal - 2:2. V 61. minutě jsme museli řešit situaci, kdy Štěpánovi Drinkovi bylo nevolno a musel střídat. Než k tomu však došlo, tak dal velmi šťastnou branku a vedli jsme 3:2. Měli jsme dvě další tutovky, ale bohužel je neproměnili. Ale v 71. minutě to již přišlo, Miloš Šulc si navedl z levé strany hřiště míč na střed a jeho "obstřel" zapadl přesně za tyč - 2:4 ! Pak ještě následovala pumelenice Miloše Šulce těsně mimo, ale to bylo z naší strany vše. Domácí vrhli všechny síly do útoku a opět Poutník v 81.minutě do naší dezorientované obrany snížil - 3:4. V závěru jsme čelili drtivému tlaku, ale soupeře již nesmírnou vůlí a bojovností a se skvělým Vildou v bráně k ničemu nepustili. Z Kopidlna tak odvážíme velmi cenné tři body, které nás stále udržují ve hře. Poděkování všem, zejména klukům z béčka, kteří nám ještě po odehrání 90 minut za béčko jeli pomoci. Utkání zvládla velmi dobře i trojice rozhodčích.

Diskusní téma: Áčko vyhrálo v nervydrásajícím utkání v Kopidlně !