FK Dolní Kalná "A" - TJ Rudník    2 : 1 ( 0 : 0 )

branky: 86. Michal Najman, 88. David Ježek - 90. Mirza Huremovic

ŽK: 1:2

diváků: 130

sestava: Lánský-M.Bartoš, J.Navrátil, Tauchman, J.Jiřička-D.Najman (46. M.Najman), T.Navrátil, A.Kodytek, Hampl-V.Kodytek (57. D.Ježek), Razák (70. Dohnal)

Tomáš Navrátil st. :

"V utkání sotva okresní úrovně jsme měli po většinu hry územní převahu, šance však byly na obou stranách, ale střelci byli i v těch nejvyloženějších pozicích hodně jaloví. Až v posledních čtyřech minutách se prosadili střídající hráči a tři body, znamenající záchchranu soutěže, zůstaly Pod kaštany. Utkání bylo jen pro silnější povahy. Až do 86. minuty diváci pouze žasli, co vše se nedá proměnit, zejména trojšance hostí po kiksu Kuby Navrátila byla tisíciprocentní, domácí měli neskutečné štěstí, že neprohrávali. Až v 86. minutě se mohlo domácí publikum zaradovat poprvé, lahůdkový centr Tomáše Hampla poslal do brány neméně parádní hlavičkou střídající Michlal Najman - 1:0. Minutu na to diváci žasli znovu, David Dohnal přihrál před úplně prázdnou bránu Davidu Ježkovi, ten si míč zpracoval, ale pak netrefil úplně prázdnou bránu !! Vše si ale vynahradil o další minutu později, střelou ze třiceti metrů nachytal na hruškách hostujícího golmana a domácí vedli 2:0. Hned na to měl megatutovku po přihrávce Tomáš Hampla David Dohnal, ale před prázdnou bránou se mu zamotal míč mezi nohama. A přišel trest, domácí neodkopli míč, toho se zmocnil střídající Huremovic a pěknou střelou snížil na 2:1. Ihned po rozehrání utkání rozhodčí Tomáš Franěk ukončil."

Petr Stránský, trenér TJ Rudník:

"Na dnešním utkání bylo krásné tak jedině počasí.Bohužel utkáni moc fotbalové krásy nepobralo a odpovídalo umístění hráčů v tabulce.Nám se nepodařilo návazat na minulé utkáni a dnes jsme propadli hlavně osobních soubojích.My máme 3 tisíci procentní šance a nedáme nic a pak z jedný střely na bránu prohráváme 2:0.Nic nevzdáváme ještě máme tři kola.Domácím gratuluji k vítězství i záchraně byli o ten gól štatsnější."

Diskusní téma: Áčko zvládlo duel s Rudníkem a je zachráněno !