Před parádní diváckou kulisou se představila naše rezerva na půdě vedoucího celku soutěže Lánova. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí se ujali vedení již ve 2. minutě z penalty, když Pavel Horák potrestal faul Michala Najmana. Ve 20. minutě Míra Lukeš zaslouženě vyrovnal a hosté měli až do poločasu malinko více ze hry, další branku se jim ale vstřelit nepodařilo.
Druhý poločas se odehrával ke spokojenosti domácího publika převážně pod taktovkou domácích. V 55. minutě šli znovu do vedení, mladíček Honza Lelek si zaběhl za hostující obranu, vyhrál souboj s Ondrou Tušiakem a přehodil vyběhnuvšího golmana - 2:1. V 59. minutě bylo ale opět srovnáno, když se trefil parádně do šibenice levačkou z 25 metrů Jarda Jiřička - 2:2. Oko fotbalového fanouška zaplesalo, nádherný fotbalový moment ! Domácí ale neponechali nic náhodě a v následných minutách strhli vedení opět na svoji stranu. V 66. minutě využil domácí útočník srážky Ládi Dědka s vlastním spoluhráčem, přihrál před bránu úplně volnému Jardovi Škodovi a ten jen nastavil placírku - 3:2. V 70. minutě ztratili hosté u postranní čáry míč, na prudký centr si na malém vápně naskočil Honza Lelek a přesnou hlavičkou rozvlnil síť za Danem Navrátilem počtvrté - 4:2. Poté měli po rohovém kopu velkou šanci i hosté, ale nevyužili ji. A tak poslední tečku udělali opět domácí, když se po trestném kopu trefil hlavou kapitán Lukáš Hájek - 5:2.
Byť hosté prohráli, tak na půdě lídra tabulky zanechali velmi dobrý dojem a domácímu favotitovi byli zejména v prvním poločase velmi zdatným soupeřem. Utkání odřídila s naprostým přehledem trojice rozhodčích v čele s hlavním Davidem Beránkem. Po zápase převzali domácí z rukou předsedy OFS Marka Pilného pohár pro vítěze okresní soutěže a v příští sezoně si zahrají okresní přebor. K tomu jim náš fotbalový klub gratuluje a ve vyšší soutěži přeje hodně štěstí.

TJ Lánov - FK Dolní Kalná "B"    5  :  2  ( 1 : 1 )
branky:
Honza Lelek 2, Pavel Horák (pen.), Jarda Škoda, Lukáš Hájek - Míra Lukeš, Jarda Jiřička
rozhodčí: David Beránek - Matyáš Diviš, Waldemar Herák
delegát KFS: Marek Pilný
ŽK: 2:1
diváků: 200
sestava: Dan Navrátil - Vojta Klůz, Michal Najman, Láďa Dědek, Ondra Tušiak - Jarda Jiřička, Tomáš Hampl, Vlasta Bartoš, David Dohnal - Míra Lukeš, David Ježek
průběžně střídali: Radek Jariček, Honza Štilec, Olda Kohout, David Sobotka

Dvojzápas starších přípravek:
MFK Trutnov dívky - FK Dolní Kalná   3 : 2 ( 2 : 0 ) a 0 : 1 ( 0 : 0 )

V prvním utkání naši borci smolně prohráli, ve druhém však udrželi čisté konto a zaslouženě zvítězili.

Diskusní téma: B-mužstvo vzdorovalo, na lídra však nestačilo. Přípravka si připsala prohru a výhru