TJ Spartak Pilníkov - FK Dolní Kalná "B"  5 : 3 ( 2 : 2 )

branky: Bartůněk 3, Kozaňák, Vedmoch - Ulrych,Lukeš, Strnádek

rozhodčí: Gottwald- Dorotík, Tryzna

ŽK: 3:2

diváků: 80

sestava: J.Lukeš - Zilvar, Strnádek, Dědek, Kohout (80. T.Navrátil) - M.Lukeš, M.Ježek (46. Tauchman), Š.Drinka, Sobotka - Kalenský (78. M.Benecký), Ulrych

Na pěkně upraveném hřišti a před slušnou diváckou kulisou se hrál zajímavý fotbal. Srdíčko fotbalového fanouška zaplesalo již v 11. minutě, to se do míče opřel Vilda Ulrych a jeho pumelenice z třiceti metrů skončila přesně v šibenici - 0:1. Jenže za pět minut domácí výsledek během několika okamžiků otočili. Na poločasových 2:2 srovnal pěknou brankou Míra Lukeš. Do druhé půle vstoupili lépe domácí a jejich snaha byla korunována brankou ze pokutového kopu. Hosté se nevzdávali a po pěkném centru Pepy Kalenského se nadvakrát prosadil Lukáš Strnádek. Opět vyrovnáno - 3:3 ! V závěrečné desetiminutovce měla kalenská rezerva tlak, ale dvě své tutovky nevyužila. Nejprve poslal do vápna milimetrový oblouček Vilda Ulrych, ale Navrátil netrefil míč v jasné pozici hlavou ideálně, poté byl zcela sám před golmanem Ulrych, ale místo zakončení zbytečně přihrával. Hosté chtěli tři body, ale nakonec nebrali ani jeden. V závěru dvakrát pláchl domácí rychlík Bartůněk (pro neznalé mladší), v 88.minutě se trefil parádní střelou pod víko a v 90.minutě z jeho brejku a následné přihrávky profitoval Vedmoch - 5:3 ! Škoda takového závěru, na bod určitě bylo !

Diskusní téma: Báčko chtělo v Pilníkově tři body, nemá žádný !