FK Dolní Kalná "B" - TJ Jiskra Bohuslavice   1 : 1 ( 0 : 0 )

branky:  84. Milan Ježek - 55. Pavel Křížek

rozhodčí: Seidel - Beránek, Ryšálek (laik)

ŽK: 0:1

diváků: 50

sestava: J.Lukeš - Zilvar, M.Nosek, To.Drinka, Kohout - M.Stránský, M.Lukeš, M.Ježek, Sobotka - M.Benecký (77. T.Navrátil), Kalenský

Pod Kaštany se hrálo pohodové utkání "starých gard" (domácí s věkovým průměrem 38 let, hosté dokonce 46 let), a tomu odpovídalo zejména v úvodu utkání i tempo hry. Hosté působili fotbalověji, domácí bojovali. Skore se mohlo měnit na obou stranách, domácí však byli v koncovce zbrklí a hosty v několika příležitostech vychytal skvělý Honza Lukeš. Druhý poločas zahájili hosté převahou, a v 55.minutě se dostali do vedení, z pětadvaceti metrů napřáhl levačkou nejmladší hráč hostí Pavel Křížek a jeho projektil skončil přesně u tyče - 0:1. Domácí měli také dvě šance, ale ani David Sobotka, ani Pepa Kalenský se v nich neprosadili. Domácím se podařilo vyrovnat v závěru, střídající Navrátil poslal od brankové čáry milimetrovou přihrávku na Milana Ježka a tomu stačilo před prázdnou bránou již jen nastavit nohu - 1:1. Šlo se tedy do penalt a v nich nám plusový bod znovu vychytal Honza Lukeš. Poděkování zaslouží všichni hráči, zejména pak gardisté za výpomoc. Zvládli to skvěle !

Diskusní téma: Béčko bere proti Bohuslavicím dva body !