Béčko dále na vítězné vlně, doma porazilo Libeč

Pod Kaštany zavítal v chladném nedělním popoledni tým z čela tabulky okresní soutěže. Domácí se ale svého soka nezalekli a byť herně měla téměř po celé utkání navrch Libeč, utkání výsledkově zvládli. Hosté měli již ve 2. minutě první tutovku, trefili ale naštěstí pouze tyč. Domácí šli do vedení v 15. minutě, ve vápně byl faulován agilní Vlasta Bartoš a Davide ježek se z penaltového puntíku nemýlil - 1:0. Ve 29. minutě poslal golman Honza Štilec na polovinu hostí dlouhý výkop, rychlík Štěpán Drinka využil špatné komunikace stopera s golmanem a krásným obloučkem do prázdné zvýšil na 2:0. V zápětí mohli hosté snížit, ale goolman Honza Štilec včasným vyběhnutím domácí podržel. V nastavení první půle kopali hosté trestný kop, ten golman Honza Štilec podcenil a rázem to bylo 2:1. Ve druhé půli převaha soupeře pokačovala, ale fotbal není krasobruslení, ale hraje se na góly, a ty stříleli domácí. V 51. minutě zahrával David Ježek trestný kop, golman Macela ho vyrazil pouze před sebe a dobíhající Vlasta Bartoš byl u míče první - 3:1. Poté se dvakrát vyznamenal golman Honza Štilec, který zlikvidoval hostům dvě tutové šance. V 80. minutě byla ale krátký na trestný kop Davida Horváta a hosté snížil - 3:2. Domácí však utli veškerou snahu soupeře o vyrovnání v 88. minutě, když se po nejhezčí akci celého utkání prosadil Oldav Kohout. Jarda Jiřička vybojoval na pravé straně míč, skvělou průnikovou přihrávkou vysunul Štěnána Drinku, ten poslal před bránu parádní přízemní přihrávku a Olda Kohout již jen nastavil placírku/kotník - 4:2. I přes pětiminutové nastavení si domácí již své vítězství v poklidu pohlídali.

FK Dolní Kalná "B" - TJ Jiskra Libeč    4  :  2   ( 2 : 1 )

Branky: 15. David Ježek, 29. Štěpán Drinka, 51. Vlasta Bartoš, 88. Olda Kohout - 45+1 Jiří Janoušek, 80. David Horváth
Rozhodčí: Jiří Wiesner - Štěpán Laštovka, Matyáš Diviš
ŽK: bez karet
Diváků: 95

Sestava: J.Štilec - V.Klůz, L.Dědek, M.Zilvar, L.Horák - M.Lukeš, J.Koss, M.Ježek, Vl.Bartoš - D.Ježek, R.Jariček
Průběřně střídali: J.Jiřička, N.Bors, O.Kohout

Diskusní téma: Béčko dále na vítězné vlně, doma porazilo Libeč