Béčko porazilo na penalty druhou Svobodu n.Ú.

FK Dolní Kalná "B" - MFC Svobod nd Úpou   4 : 4 ( 2 : 1 ), pen.: 2 : 1

branky: 21. a 67. Tomáš Hampl, 41. a 76. Jarda Jiřička - 57.a 61. Celba, 20. Brejcha, 74. Prouza

penalty: dali To.Drinka, T.Hampl - nedal J.Jiřička

rozhodčí: Miroslav Lebeda ml.

ŽK: 1:2

diváků: 60

sestava: Lánský - Lacina, Strnádek, Kohout, To.Drinka - Zilvar, Hampl, M.Nosek, Sobotka - J.Jiřička, M.Lukeš (68.M.Ježek)

Diváci viděli Pod Kaštany doslova přestřelku. Hosté se ujali vedení po rychlém brejku, na jehož konci stál veterán Brejcha - 0:1. Jenže ještě v téže minutě bylo vyrovnáno, když se po autovém vhazování a následném centru nadvakrát prosadil Tomáš Hampl - 1:1. Poté dvakrát úřadoval domácí golman Tomáš Lánský, když chytil hostům dvě tutovky. Ve 41. minutě utekl po levé straně Jarda Jiřička a přesnou střelou k tyči zajistil domácím poločasové vedení 2:1. Ve druhém poločase hosté zabrali a mladíček Celba v rozmezí pěti minut otočil výsledek na 2:3. Nutno podotknout, že po velké nekoncentraci obrany a brankáře domácích. V 67. minutě bylo ale opět srovnáno, když se prosadil pěknou střelou k tyči Tomáš Hampl - 3:3. Ani to však nebylo vše, hosté opět ztrestali unavenou obranu domácích a Prouza je v 74. minutě poslal znovu do vedení - 3:4. Zaslouženou remízu zajistil o dvě minuty později Jarda Jiřička, který napřáhl z vápna a hostujícím golmanovi nedal žádnou šanci - 4:4. V závěru mohli strhnout vítězství na svoji stranu domácí, ale megatutovky Tomáše Hampla a Jardy Jiřiičky brankou bohužel neskončily. V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější (soupeř první penaltu poslal do Bukoviny a třetí Tomáš Lánský vyrazil) a připsali si tak plusový bodík. Dva body bereme, ale škoda nevyužitých šancí, určitě bylo na tři .... Utkání odřídil velmi slušně rozhodčí Lebeda, proto překvapuje jeho zpráva v ZoU ...

Diskusní téma: Béčko porazilo na penalty druhou Svobodu n.Ú.