FK Mostek - FK Dolní Kalná "B"   5 : 0 ( 0 : 0 )

rozhodčí: Plíšek - Šolc, Kriegler

ŽK: 3 : 2

diváků: 68

sestava: To.Drinka - Zilvar, M.Nosek, Dědek, Tauchman - Š.Drinka (80. M.Benecký), Najaman, M.Ježek, Sobotka - Bélik, M.Lukeš

V prvním poločase debaklu vůbec nic nenasvědčovalo, naopak, s podporou větru v zádech jsme byli na půdě vedoucího celku tabulky celých pětačtyřicet minut lepším týmem, ale své nadějné brejky jsme nedokázali dotáhnout do gólového efektu. Druhou půli jsme ale začali špatně, chybovali, dostali dvě rychlé branky a nakonec dostali lekci z produktivity. Za stavu 2:0 jsme navíc neproměnili Michalem Najmanem pokutový kop. Snažili jsme se sice hrát, utkání bylo v poli zcela vyrovnané, ale střelecky se prosazovali pouze domácí a zaslouženě zvítězili. Fotbal je o gólech, o chybách, vše ostatní je pouze vypravování a hledání alibi.  Každopádně za první poločas velká škoda ...

Diskusní téma: Béčko dostalo na státní svátek na Mostku bůra !