Béčko jede, na jaře neztratilo ani bod! + foto

Vítězná šňůra kalenského béčka pokračuje, tentokrát ale bylo k bodům nejdále, rozhodla jediná branka, kterou vstřelil ve 26. minutě z dorážky David Ježek. Domácí zahájili utkání velmi aktivně, Lukáš Horáka trefil po rohovém kopu pěkným volejem břevno, stejně pohotově střílel i David Ježek, branku ale těsně minul. Až ve 26. minutě se podařilo domácím skórovat, střelu Lukáše Kalenského hostující brankář jen vyrazil a David Ježek se z dorážky nemýlil – 1:0. Hosté neměli v prvním poločase vůbec nic. Ve druhé půli se namlsaní diváci těšili na ofenzivní festival, ten se bohužel nekonal, naopak, k vidění byla neskutečná holomajzna z obou stran. Domácí si koledovali o vyrovnání, hosté však byli v koncovce zcela neškodní. Velmi dobrý výkon předvedl mladý rozhodčí Řezáč. Dalším pozitivem bylo, že po téměř roční pauze zaviněné zraněním naskočil opět do soutěžního utkání Kuba Navrátil.

FK Dolní Kalná „B“ – TJ Jiskra Kuks    1  :  0  ( 1 : 0 )
Branka: 26. David Ježek
Rozhodčí: Řezáč – Paradi, Seidel