Béčko jede na vítězné vlně, v Lamperticích zápas jednoznačně zvládlo

Na místní poměry na velmi solidně připraveném hřišti (vyjma jednoho rohu, kde to bylo rozryto od divokých prasat) se hrálo utkání po většinu času na jednu bránu - na tu domácí. Hosté dominovali ve všech herních činnostech, v domácím dresu nastoupilo několik více jak padesátiletých veteránů, klobouk dolů. Do vedení poslal hosty prudkou přízemní střelou David Ježek, to však bylo v prvním poločase vše, neboť o další branky připravila hostující hráče zejména zbrklost a nepřipravenost v zakončení. Domácí se za celý první poločas k ohrožení Ferdy vůbec nedostali.
Do druhé půle nastoupili domácí borci s několika čerstvými mladíky, již se i několikrát výrazněji podívali na naši polovinu, ale do zakončení je stoperská dvojice Láďa Dědek - Martin Tauchman nepustila. Naopak, v 53. minutě utekl domácí obraně Jarda Jiřička, byl faulován a nařízenou penaltu sám proměnil - 0:2. V 69. minutě jsme šli do přečíslení, Jarda Jiřička poslal do vápna prudkou přihrávku a domácí veterán Láďa Brožek si vstřelil výstavního vlastňáka - 0:3. Mimochodem, po této brance se nechal vystřídat, zapálil si cigaretku a ještě v dresu šel vybírat do kelímku vstup. Tomu se říká srdcař! V závěrečné dvacetiminutovce mohli přidat hosté další branky, ale stejně jako v první půli byli někdy až neskutečně nepřesní a zbrklí.
Body zvenčí se ale počítají, obzvlášť v situaci, kdy většina hráčů "kalila" do rána na posledním výkopu.

Lampertice/Žacléř "B" - FK Dolní Kalná "B"     0  :  3   ( 0 : 1 )
Branky:
17. David Ježek, 53. Jarda Jiřička (pen.), 69. vlastní
Rozhodčí: Jiří Wiesner - laici
ŽK: 2:0
Diváků: 50
Sestava: F.Scharm - V.Klůz, M.Tauchman, L.Dědek, - J.Jiřička, V.Bartoš, M.Najman, M.Lukeš - N.Bors, D.Ježek
Průběžně střídali: J.Strnádek, L.Horák

Podívejte se na jednu z branek, konkrétně gól Jardy Jiřičky z penalty - ZDE

Všechny výsledky 12. kola a aktuální tabulku naleznete - ZDE

Diskusní téma: Béčko jede na vítězné vlně, v Lamperticích zápas jednoznačně zvládlo