Béčko na jaře vyhrálo třetí zápas po sobě

Za nevlídného, chladného a deštivého počasí, ale na velmi dobře připraveném terénu, se hrál zásluhou obou mužstev poměrně solidní fotbal. Domácí zahrozili v úvodu utkání několika průniky Vojty Dresslera, nic z toho ale nebylo. Až ve 27. minutě našel David Ježek krásným obloučkem Míru Lukeše a ten se z první lépe trefit nemohl - 1:0. Soupeř kousal, jistá obrana v čele s brankářem Tomášem Drinkou je však do ničeho nepustila. Do druhé půle již nenastoupil Vojta Dressler, který má po velmi nešetrném zákroku soupeře pohmožděný a oteklý kotník. Hosté vlétli do druhého poločasu jako uragán a v 50. minutě se jim podařilo z trestného kopu vyrovnat na 1:1. Hrálo se nahoru dolů a rozhodnutí padlo v 58. minutě. Na pravou stranu dostal míč Vlasta Bartoš, byl faulován, za mohutného povzbuzování fanoušků faul ustál, rychle se zvedl, zatáhl míč k brankové čáře, předložil ho jak na zlatém podnosu Tádovi Drinkovi, kterému sice míč omlátil oba kotníky, ale skončil v síti - 2:1. Pojistku přidal v 77. minutě Michal Najman, hosté ztratili v rozehrávce míč a domácí kapitán křižnou přízemní střelou trestal - 3:1. Hosté se snažili výsledek korigovat, ale velmi dobrá defenziva, kterou ještě vyztužil po zranění navrátivší se Lukáš Strnádek, je již do ničeho nepustil. V 90. minutě foukl zkušený rozhodčí Havlík do píšťalky naposledy, béčko na jaře vyhrálo třetí zápas po sobě a skupině o umístění suverénně vévodí.

FK Dolní Kalná "B" - TJ Sokol Černý Důl   3 : 1 ( 1 : 0 )