Béčko nedotáhlo do konce obrat proti Libči a znovu prohrálo !

FK Dolní Kalná "B" - TJ Jiskra Libeč  2 : 4 ( 0 : 3 )

branky: 54. Dohnal, 57. Gaszi - 1., 45. J. Linhart, 22. Maňuch, 86. Meisner

rozhodčí: M. Pilný - Turek, Janota

ŽK: 1:0

diváků: 70

sestava: Kohout (46. To.Drinka)-Zilvar, Strnádek, Vaněk, To. Drinka (46. Kohout)-Gaszi, D. Ježek (46. M. Lukeš), Nosek, Sobotka-Slavík, Dohnal

Hosté byli v utkání fotbalovějším týmem a jejich vítězství je zasloužené. Výrazně jim k němu ale v prvním poločase pomohl "brankář" Olda Kohout, který zkrátka neměl svůj den. Již v první minutě se pouze ohlédl po rozhodně ne gólové střele Linharta, ve 22. minutě dostal od Maňuch ukázkové "housle" a těsně před odchodem do kabin ho zaskočila střela opět Linharta. Domácí golmana Mahrlu téměř neohrozili. Do druhé půle nastoupil do brány Tomáš Drinka (Olda šel místo něho na beka) a dva jeho parádní zákroky drželi domácí stále ve hře. Hosté měli další šance, ale trestuhodně je zahazovali. A mohli litovat, v 54. minutě se dostal do vápna Dohnal a svůj nájezd zakončil střelou mezi nohy golmana Mahrly - 1:3. Dvě minuty na to se prosadil přízemní střelou Gaszi a domácí již prohrávali již jen o jednu branku. Jenže na vyrovnání neměli kvalitu, spoustu míčů zbrkle ztratili a pouze odevzdali dobře bránícímu soupeři. Naopak v závěru utkání hosté své vítězství ještě pojistili čtvrtou brankou. Utkání odřídil s naprostým přehledem po trestu navrátivší se rozhodčí Marek Pilný.

Diskusní téma: Béčko nedotáhlo do konce obrat proti Libči a znovu prohrálo !