Béčko nestačilo v poháru na Bílou Třemešnou

branky: 42. Štěpán Drinka - 6., 8, 40., 87. soupeř

rozhodčí: Ilchenko - Petrů, Vinš

ŽK: 0:1

diváků: 160

sestava: J.Holubec (46. T.Drinka) - J.Stránský (36. M.Mikulka), L.Dědek, J.Strnádek, Tad.Drinka - V.Klůz (74. D.Sobotka), M.Bartoš, J.Jiřička, L.Kalenský - Š.Drinka (56. R.Jariček), M.Lukeš

Kdo viděl úvodní pětiminutovku, tak si říkal, že béčko snad dnes nemůže padnout, trvale se usadilo na polovině hostí a tlačilo se do zakončení. Hosté se však poté dostali dvakrát na domácí polovinu a v osmé minutě dva nula vedli. Kluci však hráli i nadále velmi dobře a se soupeřem drželi krok. Ve 33. minutě mohl snížit po střele Štěpána Drinky Martin Bartož, ale jeho dorážku vytáhl fantasticky golman Zlatník na roh. Ve 40. minutě hosté potrestali chybu našeho golmana a zvýšili po přihrávce za obranu na 3:0. Ve 42. minutě poslal Jarda Jiřička krásnou přihrávku na rozběhnutého Štěpána Drinku, ten udělal kličku vyběhnuvšímu golmanovi a střelou do prázdné snížil - 1:3. Zatímco první poločas byl relativně vyrovnaný, tak ten druhý byl pod taktovkou fotbalovějších a zkušenějších hostí. Ti hned ve 49. minutě své vedení navýšili, když se proti střídajícímu golmanovi Tomáši Drinkovi prosadili po úniku po pravé straně. V 62. minutě měli hosté další tutovku, Josef Kubelka ale zcela sám za naší obranou ale koncovku nezvládl. V 65. minutě se prezentoval výbornou střelou Martin Bartoš, golmana Zlatníka ale nezaskočil. V 68. minutě hosté naštěstí nezakočili přečíslení dva na jednoho, kolem 70. minuty se prezentoval dvěma skvělými zákroky golman Tomáš Drinka, stejně tak vyrazil na roh gólovou střelu soupeře v 83. minutě. V 87. minutě jsme ztratili po autovém vhazování míč a sopueř nás potrestal - 1:5. Hosté tedy v pěkné divácké kulise Pod Kaštany zcela jednoznačně a zaslouženě zvítězili, domácí borci se ale za svůj výkon nemusí vůbec stydět, sehráli dobré utkání a výrazně přispěli k jeho kvalitě. Soupeři gratulujeme k postupu a přejeme hodně úspěchů i v dalších pohárových kolech.

Diskusní téma: Béčko nestačilo v poháru na Bílou Třemešnou