branky: Honza Strnádek, Martin Mikulka, Jarda Jiřička, Lukáš Kalenský

rozhodčí: Tomáš Navrátil

diváků: 190

sestava: Jirka Holubec (46. Tomáš Drinka) - Martin Šoulavý, Láďa Dědek, Honza Strnádek, Víťa Kodytek - Vojta Klůz, Michal Najman, Míra Stránský, Vojta Purkert - Míra Lukeš, Martin Mikulka. Průběžně střídali: Radek Jariček, Táda Drinka, Lukáš Kalenský, ve druhé půli ještě Jarda Jiřička

Pod Kaštany dorazil v nedělním podvečeru vítěz okresního přeboru OFS Semily a postupující do 1.B třídy Sokol Roztoky u Jilemnice a nutno dodat, že pro naší nově se tvořící rezervu to byl velmi tvrdý oříšek. Ale kluci se jen tak nedali, makali, bojovali, soupeř byl ale po výraznou většinu utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězil. Stejně jako sobotní utkání áčka se i to nedělní odehrálo v parádní divácké kulise, můj kamarád z Prahy, který mi na začátku říkal, že zůstane maximálně na první poločas, tam byl až do konce s odůvodněním, kde prý uvídí za pětku deset branek ...  Pochvalu zaslouží všichni hráči, především však Ti začínající, a to na obou stranách. Ozdobou zápasu byla zejména branka Honzy Strnádka, který trefil neskutečným bodlem z pětadvaceti metrů šibenici. Ale i branka hostí na 0:2 stála za potlesk, "nepovedený" prudký centr pomalu od střídaček skončil přesně na zadní tyči zaskočeného golmana Jirky Holubce.