Béčko nestačilo v prvním nadstavbovém utkání na Kunčice

FK Dolní Kalná "B" - TJ Sokol Kunčice   0 : 4 ( 0 : 2 )

rozhodčí: L.Nývlt - Fuchsová, Tandler

ŽK: bez karet

diváků: 60

sestava: J.Lukeš - Zilvar, Strnádek, Dědek, To.Drinka (77. M.Benecký) - M.Lukeš, M.Ježek, Hampl, Sobotka - Dohnal, Š.Drinka

Zkraje utkání, hraného v lázeňském tempu, nic nenasvědčovalo tomu, že domácí posílená jedenáctka by měla schytat debakl. Hosté hráli chytře a byli velmi produktivní, když v podstatě všechny tři jejich střely v prvním poločase byly gólové. Ve 14. minutě se parádní ranou k tyči trefil Jeřábek, neméně povedenou střelu Krejčíka golman Lukeš skvěle vyrazil, ale ve 38.minutě opět Jeřábek obstřelil Lukeše a zvýšil na 2:0. Do druhé půle nastoupili domácí s cílem vyrovnat, ale již po třech minutách je ztrestal Krejčík a zvýšil vedení svého týmu na 3:0. Hosté zcela ovládli hřiště a svoji zaslouženou výhru pečetili v 87. minutě Gaszim. Ze strany domácích to byl tentokrát zmar.

Diskusní téma: Béčko nestačilo v prvním nadstavbovém utkání na Kunčice