Béčko nezvládlo dobře rozehraný zápas se Svobodou !

FK Dolní Kalná "B" - MFC Svoboda n.Ú.   2 : 4 ( 2 : 1 )

rozhodčí: Pojezdný-Petrů, Ryšálek (laik)

delegát OFS: Jindřich Krupa

ŽK: 1:1

diváků: 50

sestava: Tad.Drinka-To-Drinka, Dědek, M.Nosek, Sobotka-Š.Drinka, Dohnal, M.Ježek, Šimůnek-Lukeš (77.Benecký), Kohout (72.T.Navrátil)

Na perfektně připraveném pažitu se domácí rezervě utkání vůbec nepovedlo. V první půli se hrál z obou stran chodící fotbal, domácí byli sice častěji na míči, ale k ohrožení branky soupeře se téměř nedostali. Až ve 26. minutě se na zadní tyči prosadil hlavou Štěpán Drinka a domácí šli do vedení. A když celkem bez práce se ve 39. minutě trefil po akci Štěpána Drinky Olda Kohout, vypadalo to na pohodové vítězství. Jenže ve 39. minutě hosté velmi lacině snížili, po nedůrazném odkopu golmana se dostal k míči Kobosil a z dvaceti metrů trefil zcela prázdnou bránu - 2:1. Ve druhé půli hosté hru vyrovnali a podařilo se jim vyrovnat i skore, když se po chybě našeho golmana trefil přímo z rohu Matějka. Domácí vsadili vše na útok, ale doplatili na to. V 73. minutě měl ideální příležitost překlopit vedení opět na domácí stranu střídající Navrátil, který byl na hřišti sotva půlminutu, ale po pěkném centru Dohnala mířila jeho hlavička těsně vedle. Domácí chtěli vyhrát, ale vzadu hráli velmi nezodpovědně, což hosté v samotném závěru ze dvou brejků potrestali a zaslouženě v Kalné zvítězili. A to je nutné poznamenat, že minimálně čtyřikrát je ještě skvělým způsobem vychytal golman Tadeáš Drinka.

Diskusní téma: Béčko nezvládlo dobře rozehraný zápas se Svobodou !