Béčko otočilo zápas s Malými Svatoňovicemi a je v čele III. třídy !

FK Dolní Kalná "B" - Sokol Malé Svatoňovice   3 : 2 ( 1 : 0 )

branky: 38. vlastní Cabalka, 72. Strnádek, 83. Dohnal - 48. Tišler, 54. F.Králíček

rozhodčí: Petrů-Tandler, T.Ryšálek (laik)

ŽK: 1:2

diváků: 50

sestava: To.Drinka-Kohout, J.Navrátil, Vaněk, Šimůnek (46. Bélik)-M.Ježek, M.Nosek, Sobotka-Dohnal, M.Lukeš (70. Strnádek)

Pod kaštany se v nedělním slunečném odpoledni představil velmi kvalitní soupeř. Svatoňovice mají ve svém kádru řadu velmi dobrých fotbalistů a jejich hra má na tuto soutěž nadstandartní parametry. Hosté byli po celý první poločas lepším týmem, paradoxně do vedení šli ale z jediné střely na bránu domácí, střelu - centr Milana Ježka hostující golman nešťastně vyrazil do dobíhajícího obránce, který si míč srazil do vlastní sítě - 1:0. Šťastná branka, ale i takové platí. Druhou půli začali hosté opět velmi aktivně a hned ve 48. minutě se dočkali zaslouženého vyrovnání, když se po centru z křídelního prostoru parádně z voleje trefil mladíček Tišler - 1:1. Za šest minut později bylo ještě hůře, z levé strany vystřelil Králíček a jeho projektil skončil v šibenici - 1:2. Jenže to bylo ze strany hostů vše. Iniciativu začali postupně přebírat domácí a v 72. minutě se jim podařilo po pěkném centru Davida Dohnala Lukášem Strnádkem, který byl na hřišti ani ne dvě minuty, vyrovnat - 2:2. Velmi pěkná branka, výběr místa, důraz ve vápně a jednoduchost a rantnost zakončení. A to měl Lukáš v závěru ještě jednu šanci, ale míč se mu zamotal mezi nohy. Někteří klasičtí útočníci by mohli jen tiše závidět. Domácí byli na koni a podařilo se jim výsledek otočit. V 83. minutě napřáhl z levé strany z dobrých pětadvaceti metrů velmi dobře hrající David Dohnal a Honza Jiránek v brance hostí se natahoval marně - 3:2 !! Opět nádherná branka, která se vidí málokdy i ve vyšších soutěžích. Závěr utkání si již kalenští pohlídali a byť v utkání nebyli lepším týmem, berou zaslouženě tři body. Hosté se naopak přesvědčili o tom, že hrát velmi dobře sedmdesát minut nestačí. Utkání zvládli velmi dobře i rozhodčí.

Diskusní téma: Béčko otočilo zápas s Malými Svatoňovicemi a je v čele III. třídy !