Béčko otočilo zápas v Radvanicích

FK Baník Radvanice - FK Dolní Kalná "B" 3:8 (3:2)

Branky: Lukáš Kalenský 3, Jirka Koss, David Ježek, Honza Strnádek, Milan Ježek, Míra Lukeš
Rozhodčí: Lukáš Nývlt - Dmytro Ilchenko, Petr Zahajský
Diváků: 40 (20 z Dolní Kalné !)
Sestava: To.Drinka - V.Klůz (60. Ta.Drinka), J.Strnádek, L.Dědek, M.Šoulavý (60. L.Horák)- V.Bartoš, J.Koss, M.Najman, M.Lukeš - M.Ježek, D.Ježek (67. L.Kalenský)

Od úvodních minut diktovala tempo hry kalenská rezerva, bohužel své šance nevyužila a naopak domácí byli z rychlých protiútoků více než produktivní a trestali každé zaváhání defenzivy. Domácí vedli 2:0 a 3:1, do poločasu se však hostům podařilo snížit na 3:2. Ve druhém poločase ale již existovalo na hřištio více méně jedno muižstvo a bylo jen otázkou čaasu, kdy se podaří vstřelit další branky. A že se jich podařilo vstřelit rovný půltucet ! Za zmínku stojí určitě vystoupení Lukáše Kalenského, trenér David Sobotka ho postavil na poslední dvacetiminutovku, dal tři branky, trefil tyč a jednu tisíciprocentní šanci ještě nevyužil. Klukům patří velké poděkování, do jarní části vstoupili skvěle, navíc je radost, když trenér David Sobotka má výběr z patnácti hráčů. Poděkování patří i fanouškům, kteří do dalekých Radvanic dorazili ve velmi hojném počtu, a Michalovi Najmanovi za zajištění poločasového občerstvení, bylo opravdu výborné a mělo svůj poločasový efekt.

Diskusní téma: Béčko otočilo zápas v Radvanicích