FK Chvaleč - FK Dolní Kalná "B"   2 : 4 ( 2 : 1 )

branky: Tomáš Hampl 2, Milan Ježek, Štěpán Drinka

rozhodčí: Jan Kučera (OFS Jičín) - Müller, Ryšálek

ŽK: 3 : 0

diváků: 35

sestava: To.Drinka - M.Lukeš, Strnádek, Sobotka, M.Stránský - Š.Drinka, Hampl, M.Ježek, Tauchman - Bélik, M.Benecký

Předně je potřeba uvést, že za ziskem tří bodů stojí zejména impotence domácích střelců. Domácí brzy 2:0 vedli, ale co poté nedali, to bylo až k neuvěření, kdyby byl stav po prvním poločase 6:1, nikdo by se nemohl divit. My jsme hráli první půli v deseti, neboť u Sokolovny se nás sešlo málo. A na hřišti to bylo znát. Jedinou naši branku vstřelil z penalty Tomáš Hampl. Do druhého poločasu přijel na motorce Martin Stránský a doplnil náš stav na 11 hráčů. Druhá půle již byla zcela v naší režii. Vyrovnání jsme se dočkali v 54. minutě po parádním trestňáku Milana Ježka, který skončil přesně v šibenici. Za dvě minuty bylo ještě veseleji, dostali jsme se do přečíslení, Lukáš Stnádek nastřelil v jasné gólovce břevno, ale odražený míč poslal do sítě, světe div se, hlavou, Tomáš Hampl - 2:3. V 85. minutě pojistil naše vítězství Štěpán Drinka, který chladnokrevně obstřelil golmana, když na něj běžel zcela osamocen z poloviny hřiště. Utkání tak skončilo naším vítězstvím, za druhý poločas zcela zaslouženým. Domácí se mohou zlobit pouze a jenom na sebe, respektivě na svoji koncovku. Utkání odřídil velmi dobře rozhodčí Honza Kučera, bez problémů mu asistovali i oba laici. I stav hřiště byl na poměry v Chvalči velmi dobrý. Kluci zaslouží za přístup k utkání velkou pochvalu a poděkování.

Béčko zakončí sezonu v neděli 16. června domácím utkáním se Svobodou, které bude zároveň rozlučkovým pro Honzu Lukeše, který přestupuje do bundesligového Sokola Jabkenice (III.třída OFS Mladá Boleslav). Tak přijďte kluky povzbudit a s Honzou se rozloučit !

Diskusní téma: Béčko parádně otočilo utkání v Chvalči