Béčko pokazilo Starému Rokytníku poslední výkop !

TJ Sokol Starý Rokytník - FK Dolní Kalná"B"   1 : 3 ( 1 : 1 )

branky: 29.Michal Bano - 28. Martin Bélik, 79. Štěpán Drinka, 87. Zdenda Tauchman

rozhodčí: Kuric - Ryšálek (laik), Hrnčíř (laik)

ŽK: bez karet

diváků: 20

sestava: Tad.Drinka-Zilvar, M.Nosek, Tauchman, Sobotka-Š.Drinka, M.Ježek, M.Bartoš, "Bélik"-M.Lukeš, M.Benecký

Na velmi těžkém terénu zvládla naše rezerva utkání na jedničku, jak herně, tak výsledkově. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale místo toho, aby byl stav 3:0 v náš prospěch, po pětačtyřiceti minutách se šlo do kabin za stavu 1:1. Ve 27. minutě jsme šli do vedení, když se na přední tyči opřel do rohového kopu Míry Beneckého Martin Bélik a přízemní střelou se trefil nechytatelně k tyči - 0:1. Jenže za půldruho minuty bylo vyrovnáno, domácí Bano nachytal na švestkách Tádu Drinku a po jeho "střele" bylo vyrovnáno - 1:1. V závěru poločasu jsme měli tři tisíciprocentní šance, ale bohužel jsme je neproměnili a nechali pouze vyniknout obětavou domácí defenzivu v čele s golmanem. Ve druhé půli jsme hráli z kopce, ale naše převaha již nebyla tak výrazná, navíc spousta nadějně zahraných míčů skončila v zámezí. Naštěstí ani domácí neměli obuté střelecké kopačky, takže deset minut před koncem to bylo stále nerozhodně. V 78. minutě měl tutovku Benák, který si na zadní tyči počkal na propadlý míč, bohužel místo zcela prázdné brány trefil jen boční síť, samozřejmě z vnější strany. Klíčový okmžik pro domácí nastal v zápětí, když se zranil stoper Bednář a musel střídat. V 79. minutě nevyšla narážečka Štěpovi Drinkovi, nicméně míč se k němu znovu vrátil a jeho střela, která při vší úctě ke střelci letěla čtrnáct dní, končila k údivu všech přesně pod břevnem - 1:2. V 85. měl na noze po chytře rozehraném trestném kopu Milana Ježka tutovku Zdenál, ale jeho lob přeletěl nejen golmana, ale i branku. Vše si ale vynahradil v 87. minutě, kdy dal křižnou střelou třetí branku a bylo rozhodnuto. Kluci předvedli diametrálně odlišný výkon než v Bohuslavicích, znát byl určitě i návrat "béčkařů" Davida Sobotky, Milana Ježka a Míly Noska.

Diskusní téma: Béčko pokazilo Starému Rokytníku poslední výkop !