Béčko poraziilo po dobrém výkonu Radvanice, přípravce se tolik nedařilo

Domácí rezerva přivítala na náhradním hřišti předposlední celek tabulky Baník Radvanice a soupeř se držel velmi statečně. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, domácí měli několik šancí, ale ty zůstaly bohužel nevyužity. Hosté měli jedinou tutovku, ve které domácí podržel skvělým dvojzákrokem veterán Tomáš Drinka. Druhý poločas nemohl začít pro domácí lépe, když hned ve 47. minutě se trefil parádním volejem Štěpán Drinka - 1:0. Domácí měli v poli převahu, ale druhou branku se jim podařilo přidat až v 81. minutě, kdy se po trestném kopu Davida Ježka trefil Olda Kohout - 2:0. Jenže za minutu bylo sníženo, hned z rozehrávky podnikli hosté útok do naší obrany a na jeho konci byla gólová střela Holečka - 2:1. V závěru se ale žádné drama nekonalo, naopak, byla to show pro domácí fanoušky. V 86. minutě doběhl u brankové čáry míč Martin Mikulka, elegantně ho vrátil před bránu a David Dohnal jen nastavil placírku - 3:1. V 89. minutě zahráli hosté ve vápně rukou a velmi přesný rozhodčí Řezáč nařídil pokutový kop. Ač se z ochozů ozývalo "Peter Crouch", míč si vzal Vojta Klůz a suverenně proměnil - 4:1.

Domácí tak vyhráli v pohodové atmosféře 4:1 a upevnili si tak postavení na 6. místě tabulky, další utkání sehrají v sobotu 11. května od 14 hodin na půdě čtvrtého celku tabulky Jiskry Libeč.

V předzápase se hrál dvojzápas starších přípravek, domácím nadějím se tentokrát příliš nedařilo, v prvním utkání prohráli s Malými Svatoňovicemi 2:6 a ve druhém remizovali se stejným soupeřem 3:3. Další utkání hraje přípravka opět doma, v úterý 7. května přivítá od 16.30 v dvojzápase FK Mostek.

FK Dolní Kalná "B" - FK Baník Radvanice   4  :  1  ( 0 : 0 )

Branky: 47. Štěpán Drinka, 81. Olda Kohout, 86. David Dohnal, 89. Vojta Klůz (z pen.) - 82. Jan Holeček

Rozhodčí: Tomáš Řezáč - Michal Dorotík, Tomáš Ryšálek (laik)