Béčko porazilo Libotov, ale fotbal plakal !

FK Dolní Kalná "B" - FC Libotov   3 : 1 ( 0 : 0 )

branky: 48. Míra Lukeš, 71. Lukáš Strnádek, 89. Štěpán Drinka - 73. Michal Voňka

rozhodčí: Mlynář-Dorotík, Ryšálek (laik)

ŽK: 2:1

diváků: 60

sestava: Tad.Drinka-Zilvar, Strnádek, Vaněk, Marks-Šimůnek (46. Kohout), M.Ježek, Letkovský (46. Bélik), Sobotka (65. T.Jiřička)-M.Lukeš, Š.Drinka

Na perfektně připraveném pažitu hostila naše rezerva mužstvo Libotova, které v minulém kole překvapivě porazilo Svobodu a určitě nechtělo prodat lacino kůži ani pod kaštany. Domácím hráčům se utkání příliš nevydařilo, hře snad chybělo úplně vše a divák se nudil. Jediným vzrušením prvního poločasu tak byl čin Míry Lukeše, který požádal rozhodčího, aby odvolal na něj odpískanou penaltu, že faulován nebyl, spíše že fauloval on. Čin hodný ocenění, kterému zatleskali všichni přítomní ! Ve druhém poločase se hra domácích příliš nšzlepšila, přišly ale alespoň branky. Hned ve 48. minutě napálil odražený míč ligovým "hanákem" Míra Lukeš a hostující golman nestihl zvednout ani ruce - 1:0. V 71. minutě si na zadní tyči počkal na přesně kopnutý roh Lukáš Strnádek a přesnou a nekompromisní hlavičkou rozvlnil k velké radosti svého otce síť podruhé - 2:0. Jenže za dvě minuty hosté zaslouženě snížili, i když domácí se zlobili kvůli ofsajdu, branka platila - 2:1. Hosté měli v závěru navrch a tlačili se za vyrovnáním, ale příliš nebezpeční v koncovce nebyli. Naopak ještě jednou se prosadili naši hráči, V 89. minutě krásně vystřělil Štěpán Drinka a jeho nechytatelný projektil skončil přesně u tyče - 3:1. Po tříminutovém nastavení mladý rozhodčí Mlynář utkání ukončil. Domácím se podařilo navázat na vítěznou šňůru, ale svým výkonem diváky příliš nenadchli. Naopak hosté z Libotova se představili ve velmi dobrém světle a za svůj výkon si možná bod zasloužili. Jednalo se o první utkání, kdy se již nemohly použít kabiny, a vše dopadlo na jedničku.

Diskusní téma: Béčko porazilo Libotov, ale fotbal plakal !