Béčko porazilo po divokém průběhu Radvanice až na penalty

FK Dolní Kalná "B" - FK Baník Radvanice  4 : 4 ( 2 : 2 ),penalty: 3:2

branky: Jarda Jiřička 2, Michal Najman, David Ježek - Vlasák 2, Holeček, Koníř

delegát OFS: Aleš Havlík

ŽK: 0:1

diváků: 60

sestava: Lánský - Lacina, L.Strnádek, J.Strnádek, To.Drinka - Tauchman, Najman, M.Lukeš, Sobotka (66. Š.Drinka) - D.Ježek, Tad.Drinka (46.J.Jiřička)

Utkání proti velmi snaživému soupeři skončilo nakonec hokejovým výsledkem zejména díky selhání našich střelců v závěrečných minutách utkání. Sestava byla více než dobrá, prošpikovaná několika áčkaři, ale na těžkém terénu to nebylo příliš znát. Úvod utkání jsme měli přímo skvělý, v 6.minutě zakroutil David Ježek rohový kop přímo na hlavu Michla Najmana a ten se na zadní tyči hlavou pouze uklonil - 1:0. Tři minuty na to se ocitl zcela sám před golmanem Chmelíkem Míra Lukeš, ale nesmyslnou ránou z šesti metrů málem převrátil autokempovou vrátnici AHOJ. A tak hosté  po ojedinělé akci a zaváhání domácí obrany v 15. minutě Holečkem vyrovnali. A mohlo být ještě hůře, kopali penaltu, tu však Tomáš Lánský skvěle vyrazil. Ve 30.minutě si prádně ve vápně zpracovl míč David Ježek a povedenou střelou poslal domácí opět do vedení- 2:1. Ježe za dvě minuty bylo po kiksu domácí obrany opět vyrovnáno. Vedení mohl vrátit na stranu domácích David Ježek, ale ani on penaltu neproměnil, když jeho slaboučkou ránu golman Chmelík v pohodě lapil. Do druhé půle naskočil Jarda Jiřička a v 58. minutě poslal domácí krásnou střelou na zadní tyč opět do vedení - 3:2. Jenže hosté se nevzdali a během čtyř minut stav utkání dvěmi brankami otočili. Pro domácí začal souboj s časem a s hostujícím golmanem. V 76.minutě mohl vyrovnat Zdenda Tauchman, ale zcela sám na penaltě poslal míč kamarádsky golmanu Chmelíkovi přímo do koše. V 77. minutě však již bylo vyrovnáno, když tečovaná střela Jardy Jiřičky skončila přesně u tyče - 4:4. Pak měl obrovskou šanci utkání rozhodnout střídjící Štěpán Drinka, ale jeho teč skončila těsně vedle. V nastavení nám sebral jistou vítěznou branku golman Tomáš Chmelík, který fantasticky vychytal Jardu Jiřičku a i v dorážce Míru Lukeše. Utkání tak skončilo bohužel remízou, hosté si ale za předvedený výkon bod určitě zasloužili, vzhledem k šancím ale domácí bod jednoznačně ztratili. Naštěstí alespoň plusový bodík z penalt zůstal doma, neboť domácí střelci byli do jednoho úspěšní a golman Tomáš Lánský soupeři jednu penaltu chytil.

Diskusní téma: Béčko porazilo po divokém průběhu Radvanice až na penalty